۵۰۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی اضافه شد

۰۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۳:۵۹
کد خبر: ۴۷۳۶۸۱۷
۵۰۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی اضافه شد
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی گفت: در آغاز بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها با افزایش ۵۰۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی، تعداد اتوبوس‌های در حال خدمت به شهروندان در پایتخت به ۲۱۰۰ دستگاه رسید.

خبرگزاری میزان- به گزارش شهر؛ آیین بهره‌برداری از طرح نوسازی حمل و نقل عمومی تهران صبح امروز (شنبه ۸ مهرماه) در قالب هفتاد و چهارمین شنبه امیدوافتخار با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، محسن هرمزی سرپرست معاونت حمل‌ونقل و عمران شهرداری تهران، مهدی علیزاده مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی، سیدمحمد آقامیری عضو شورای شهر تهران و شهردار منطقه ۴ برگزار شد.

علیزاده، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی درباره این رویداد گفت: شرکت واحد اتوبوسرانی در خدمت رسانی به شهروندان همیشه پیشتاز است و دغدغه‌های شهردار تهران معطوف به حوزه حمل و نقل عمومی مشهود است. در حوزه حمل و نقل بزرگ‌ترین دغدغه دکتر زاکانی ابتدا گسترش ناوگان و بعد کسب رضایت حداکثری مردم بوده است. تحولات دو ساله مدیریت شهری در حوزه حمل و نقل هم در این مسیر بوده است. همه افتخار این انقلاب بزرگ در شرکت واحد برای همکاران ما، مدیران شهری و شورای شهر تهران است. در کنار حمایت‌های همه جانبه دکتر زاکانی پیگیری‌های مسیر، توسط شورای انقلابی شهر تهران کمک بزرگی در این راه بوده است.

وی ادامه داد: بزرگ‌ترین قرارداد‌های نوسازی شرکت واحد شهر تهران در دوره جاری مدیریت شهری منعقد شده است. اتفاق دیگری که با تاکید دکتر زاکانی رخ داده همیار اتوبوس است. شرکت واحد و شهرداری تهران نظارت ۲۴ ساعته روی عملکرد ناوگان دارد، اما در این راه به نظارت مردم احتیاج داریم. شهروندان با شماره گیری کد دستوری آن #۲۲*۱۳۷* می‌توانند به ما در این زمینه کمک کنند.

علیزاده خاطرنشان کرد: در شهریورماه حدود ۱۶۰۰ دستگاه به صورت شاغل جاری به مردم خدمت‌رسانی می‌کردند. اکنون در آغار بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها این عدد به ۲۱۰۰ دستگاه رسیده‌است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *