قاتل متواری در شهرستان فراشبند استان فارس دستگیر شد

۰۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۸:۱۰
کد خبر: ۴۷۳۶۶۸۴
دسته بندی‌: قضایی ، حقوقی
قاتل متواری در شهرستان فراشبند استان فارس دستگیر شد
 دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس در پی اقدام به قتل فردی ۳۲ساله در شهرستان فراشبند و متواری شدن وی، از دستگیری قاتل پس گذشت از ۴۸ ساعت خبر داد.  

خبرگزاری میزان- سید مصطفی بحرینی با اشاره به جزئیات این حادثه گفت: قاتل متواری یک فرد ۳۲ساله در شهرستان فراشبند، در حین فرار اقدام به درگیری با مأموران انتظامی کرده بود که در این درگیری ۴ نفر از عوامل انتظامی مجروح شدند. 

وی با تأکید بر اینکه از لحظه وقوع حادثه، دادستان شهرستان فراشبند در صحنه حضور میدانی داشت، افزود: با تشکیل پرونده قضایی‌موضوع دستگیری این متهم در دستور کار قرار گرفت. 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس با اشاره به اینکه پس از شناسایی محل اختفای متهم متواری در شهرستان فراشبند با صدور دستور ورود به مخفیگاه توسط مقام قضایی متهم به قتل دستگیر شد، گفت: متهم هم اکنون جهت طی مراحل تحقیقات اولیه در اختیار ضابطین قرار دارد. 

بحرینی از تأکید رئیس کل دادگستری استان فارس جهت رسیدگی سریع و خارج از نوبت به پرونده خبر داد و تصریح کرد: دستگاه قضایی حامی اقتدار نیرو‌های فراجا در راستای حفظ امنیت جامعه است و روند رسیدگی به این پرونده در دبیرخانه مدیریت پرونده‌های مهم در دستورکار نظارتی دادگستری استان قرار گرفته است. 

در پی اقدام به تیراندازی فردی در روز چهارشنبه با انگیزه‌های شخصی در مقابل اداره آب شهرستان فراشبند ۲ نفر از مراجعه کنندگان به این اداره کشته شدند. 

پس از این حادثه، قاتل متواری در درگیری با ماموران، ۴ نفر از عوامل فراجا را نیز مجروح و به کوه‌های اطراف فراشبند متواری می‌شود که با اقدامات فنی ضابطین صبح امروز بازداشت شد. حال ۴ مأمور مجروح فراجا مساعد است و جهت ادامه درمان به شیراز منتقل شدند.

 انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *