بازی‌های آسیایی هانگژو

سلیمی: می‌توانستم مدال طلا را بگیرم 

۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۰:۲۲
کد خبر: ۴۷۳۶۵۹۱
دسته بندی‌: ورزشی ، رزمی
سلیمی: می‌توانستم مدال طلا را بگیرم 
عضو تیم ملی تکواندو کشورمان گفت: از خودم راضی نیستم، می‌توانستم بهتر از این باشم از مردم و کادر فنی عذرخواهی می‌کنم.

خبرگزاری میزان - آرین سلیمی که مدال نقره نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی را کسب کرد، اظهار داشت: می‌توانستم بهتر از این باشم و نتیجه بهتری بگیریم، به همین دلیل از مردم و کادر فنی عذر خواهی می‌کنم.

وی در ادامه سخنانش با تاکید بر اینکه در رویداد‌های بعدی قطعا خوش رنگ‌ترین مدال را برای مردم کشورم کسب خواهم کرد، گفت: مطمئن باشید با تلاش بیشتر مدال طلا از آن من خواهد بود.

عضو تیم ملی تکواندو با رضایت بخش خواندن مدال نقره‌ای که در برابر حریف چینی کسب شده، اظهار داشت: باید آنچه را که کادر فنی به من گفتند اجرا می‌کردم، متاسفانه در شرایط مسابقه گاهی تمرکز را از دست می‌دهی، در واقع عدم تمرکز در ثانیه‌های پایانی راند نخست و راند آخر، نتیجه را تغییر داد.

وی در بخش دیگری از سخنانش ناداوری این مسابقه را مورد توجه قرارداد: در راند نخست و راند آخر ۶ امتیاز در شرایط حساس از من کسر کردند که خود باعث تا به لحاظ امتیاز عقب بیفتم.

سلیمی ادامه داد: در رقابت‌های دانشجویان جهان هم این اتفاق افتاد من حریف چینی‌ام را برده بودم که ناداوری و کسر امتیاز، نتیجه را از من سلب کرد.

وی در خصوص تکنیکی اختصاصی که در مسابقات انجام می‌دهد توضیحاتی را ارائه کرد: در خصوص تکنیکی که در مسابقات انجام می‌دهم و متاسفانه ملکه ذهنم شده و داوران اتفاق نظر ندارند، گاهی امتیاز می‌دهند و گاهی هم امتیازاتم را کسر می‌کنند، متاسفانه این فن و شگرد شخصی من است که باید تلاش کنم کمتر در مسابقات از آن بهره بگیرم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *