بازی‌های آسیایی هانگژو

مداح: سطح رقابت‌های تکواندو بازی آسیایی کم از جهانی ندارد

۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۶:۱۳
کد خبر: ۴۷۳۶۵۶۹
دسته بندی‌: ورزشی ، رزمی
مداح: سطح رقابت‌های تکواندو بازی آسیایی کم از جهانی ندارد
سرمربی تیم تکواندو بانوان بر این باور است بازی‌های آسیایی کم از بازی‌های جهانی ندارد و بسیاری از حریفان و رقبایی که در جهان صاحب عنوان هستند در این رویداد شرکت کرده بودند.

خبرگزاری میزان - مینو‌ مداح با پایان مسابقات تکواندو زنان و دستیابی به دو مدال برنز با اشاره به سطح بالای این رقابت‌ها بیان کرد: بازی‌های آسیایی کم از بازی‌های جهانی ندارد و بسیاری از حریفان و رقبای ما در این رویداد در جهان صاحب عنوان و رنگ بسیار خوبی داشتند.

وی ادامه داد: با این وجود بسیاری از آن‌ها دور اول و دوم صعود نکردند و حذف شدند و در کنار آن‌ها تکواندوکارانی که چندان نشان جهانی نداشتند، توانستند مدال کسب کنند.

سرمربی تیم ملی بانوان با بیان اینکه هر چند توقع بیشتری از تیم بانوان داشتم اظهار امیدواری کرد، در رویداد گران پری دختران بتوانند نتایج خوبی را برای کشورمان به ارمغان بیاورند.

وی این نکته را مورد توجه قرار اد که هر رویدادی برای ورزشکار یک تجربه است و سخنانش را اینگونه ادامه داد: ورزشکاران ما نیز باید در این بازی‌ها حضور می‌یافتند، قرار نیست با یک باخت و اشتباه در بازی، حذف یا مورد ظلم قرار بگیرند.

مینو مداح نتیجه گرایی را سدی در رشد و ارتقا ورزشکاران دانست و گفت: بار‌ها دیده ام به خاطر نتیجه گرایی، ورزشکاران مان، پس از یک رویداد مورد توجه قرار نمی‌گیرند.

وی تصریح کرد: خدا را شاکریم که در فدراسیون تکواندو با وجود رییسی که خود عنوان دار واز قهرمانان بنام جهان است، نگاه متفاوت نسبت به قهرمانان و ورزشکارانی دارد و شرایطشان را درک می‌کند.

سرمربی تیم ملی تکواندو تصریح کرد، بچه‌های در مسابقات جهانی خوش درخشیدند، حتی در رویداد بعدی با توجه به نتایج آن رویداد انتظار دو مدال داشتیم که این اتفاق نیفتاد.

وی ضمن قدردانی از تلاش‌های تمامی تکواندو کاران کشورمان، کسب دو مدال برنز توسط بانوان ملی پوش کشورمان را مورد تقدیر قرار داد.

مینو مداح در پایان سخنانش برای برای کاروان ورزشی ایران، آرزوی موفقیت کرد و گفت: به عنوان یک ورزشکار از تمام کسانی که برای کشورمان مدال کسب کردند و باعث خوشحالی مردم شدند تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *