بازی‌های آسیایی هانگژو

پولادگر: والیبال کاری کرد، کارستان/ پرسپولیس در آسیا بازی دارد و نباید ضربه ببیند + فیلم

۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۵:۰۰
کد خبر: ۴۷۳۶۴۷۵
دسته بندی‌: ورزشی ، سایر حوزه ها
پولادگر: والیبال کاری کرد، کارستان/ پرسپولیس در آسیا بازی دارد و نباید ضربه ببیند + فیلم
معاون قهرمانی وزارت ورزش گفت: تکواندو ورزشکاران بزرگی دارد و امیدوارم بدرخشند و کمکی برای کاروان باشند. 

خبرگزاری میزان - سید محمد پولادگر در رابطه عملکرد کاروان اعزامی به این‌بازی‌ها تا پایان روز چهارم مطرح شد، گفت: بچه‌ها تمام تلاش خود را می‌کنند، البته ما منتظر مدال‌های زرین مان هستیم تا رتبه کشورمان را در جدول بالا بیاورد. خدا رو شکر والیبال کاری کرد کارستان؛ بردن چین در کشورشان اتفاق مهمی بود که ملی پوشان انجام دادند و خدا رو شکر دل ملت را شاد کردند. 

معاون وزیر ورزش با بیان اینکه رشته‌های پرمدال در راه هستند، خاطرنشان کرد: امیدواریم ووشو فردا مدال‌های زرینی کسب کنند. تکواندو ورزشکاران بزرگی دارد و امیدوارم بدرخشند و کمکی برای کاروان باشند. 

پولادگر در رابطه با تیم فوتبال امید و چالش این تیم با پرسپولیس مطرح شد نیز گفت: الان رئیس فدراسیون فوتبال اینجاست و با کادر فنی جلسه دارد، امیدوارم تدبیر کنند تا هم تیم امید با قدرت به دیدار‌های خود در بازی‌های آسیایی ادامه دهد و پرسپولیس هم ضربه نبیند.

معاون وزارت ورزش در مورد اینکه آیا عملکرد رشته‌ها در هانگژو بعد از اتمام بازی‌ها ارزیابی می‌شود، گفت: حتما بعد از بازی‌ها فرصتی برای ارزیابی تک تک رشته‌ها خواهیم داشت، الان زمان خیلی مناسبی برای این صحبت در این مورد خاص نیست. همان‌طور که گفتم منتظر رشته‌هایی هستیم که مدال‌های زرین کسب کنند. قطعا ارزیابی‌ها ملاکی برای تصمیم‌گیری‌ها است. در تحلیل‌ها دستمایه تصمیمات خواهند بود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *