تست ۲ متروباس در پایتخت انجام شد

۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۹:۲۳
کد خبر: ۴۷۳۶۴۷۴
تست ۲ متروباس در پایتخت انجام شد
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت که تست گرم ۲ دستگاه متروباس با موفقیت انجام شد.

خبرگزاری میزان - مهدی علی‌زاده، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به اینکه باید از تمام ظرفیت و توان اتوبوسرانی برای خدمات‌رسانی استفاده شود، گفت: بعد از ۵ سال توقف از ابتدای هفته جاری یک دستگاه متروباس را در خط دو (پایانه خاوران _ پایانه آزادی) به صورت آزمایشی و تست گرم فعال کردیم.

وی با اشاره به اینکه دلیل توقف این اتوبوس در تست گرم وقفه ۵ ساله و نقص فنی متعدد بوده است، اظهار کرد: دومین دستگاه متروباس نیز به همت همکاران پر تلاش بنده در اتوبوسرانی در خط دو فعال شده که ان‌شاءالله دو دستگاه متروباس باقی مانده هم تا پایان مهر ماه به چرخه خدمات‌رسانی اضافه خواهند شد.

علی‌زاده با بیان اینکه این اتوبوس‌ها دارای ۲۵ متر طول بوده و هیبریدی هستند و در هر سرویس با احتساب ظرفیت ایستاده بالغ بر ۲۰۰ نفر را جابجا می‌کنند، گفت: با رفع نواقص این اتوبوس ها، از ظرفیت خوب آن‌ها هم در خطوط استفاده خواهیم کرد.

تعداد ناوگان فعال جاری در تهران تا پایان مهر از ۲۰۵۰ به ۲۳۰۰ اتوبوس می‌رسد

وی درباره اقدامات این شرکت در مهر برای نوسازی و بازسازی ناوگان، گفت: بر اساس وعده‌ای که برای ۶ ماه اول سال داده بودیم، توانستیم ۴۳۰ دستگاه اتوبوس را بازسازی و نوسازی کنیم و طبق برنامه‌ریزی‌ها و قرارداد‌های منعقد شده در حوزه، تعداد ناوگان فعال جاری را از ۱۷۵۰ دستگاه به حداقل ۲۰۵۰ دستگاه فعال جاری رساندیم و ان شاءالله تا پایان مهر این تعداد به ۲۳۰۰ دستگاه افزایش یابد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در پایان عنوان کرد: با توجه به عمر بالای ناوگان امیدواریم با تحقق برنامه‌های نوسازی و بازسازی، بتوانیم خدماتی شایسته شهروندان گرامی ارائه دهیم.

 

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *