اعطای ارفاقات قانونی به ۱۵۳ زندانی زندان شهرستان خوی

۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۵:۳۵
کد خبر: ۴۷۳۶۰۶۲
دسته بندی‌: قضایی ، حقوقی
اعطای ارفاقات قانونی به ۱۵۳ زندانی زندان شهرستان خوی
در جریان بازدید رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از زندان شهرستان خوی، به ۱۵۳ زندانی ارفاقات قانونی از جمله آزادی مشروط اعطا شد.

خبرگزاری میزان - ناصر عتباتی، رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی و مجیدی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و معاونین قضایی همراه، در پنجمین برنامه سفر کاری خود به حوزه قضایی خوی، از زندان این شهرستان بازدید کردند.

عتباتی و همراهان در این بازدید ضمن حضور در بند‌های این زندان و بررسی وضعیت زندان و زندانیان، در دیدار چهره به چهره‌ای که با زندانیان داشتند به درخواست‌های آنان رسیدگی و در مورد هر یک دستورات لازم را صادر کردند.

عتباتی، مجیدی و همراهان همچنین از طرح‌های عمرانی توسعه زندان خوی و میزان پیشرفت آن‌ها و کارگاه‌های اشتغال از جمله قالی‌بافی و صنایع نشیمن داخلی و مجموعه گلخانه زندان که زمینه اشتغال تعدادی از مددجویان را فراهم کرده بازدید و بر توسعه اشتغال زندانیان تاکید کردند.

عتباتی درخصوص این بازدید، گفت: یکی از اولویت‌های دستگاه قضایی استان که همیشه در دستور کار قرار دارد توجه و نظارت بر زندان‌ها و وضعیت زندانیان است تا از این طریق با اطلاع از وضعیت موجود، تدابیر لازم را برای اجرای برنامه‌های اصلاحی و کاهش جمعیت کیفری استان تدبیر و به‌کار ببندد.

در پایان این بازدید به ۱۵۳ زندانی ارفاقات قانونی از جمله آزادی مشروط، مرخصی پایان حبس و مرخصی تشویقی اعطا شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *