رئیس کل دادگستری استان ایلام از دادگستری شهرستان چوار بازدید کرد

۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۹:۵۱
کد خبر: ۴۷۳۵۶۲۸
دسته بندی‌: قضایی ، حقوقی
رئیس کل دادگستری استان ایلام از دادگستری شهرستان چوار بازدید کرد
رئیس کل دادگستری استان ایلام در جریان بازدید از دادگستری شهرستان چوار به موضوع کنترل و کاهش وقوع جرایم و دعاوی اشاره کرد.

خبرگزاری میزان - عمران علی‌محمدی با همراهی معاون فناوری اطلاعات و برنامه ریزی دادگستری استان به صورت سرزده از حوزه قضایی شهرستان چوار بازدید کردند.

رئیس کل دادگستری استان ایلام در این بازدید ضمن آرزوی موفقیت برای رئیس جدید این حوزه قضایی، بر استفاده حداکثری از ظرفیت اعضاء شورا‌های حل اختلاف، صلح یاران، مصلحان و بزرگان شهرستان چوار تاکید کرد و گفت: بهره‌گیری از توانایی این ظرفیت‌ها که به قصد رضای خدا با دادگستری تعامل و همکاری دارند سبب ترویج فرهنگ صلح و سازش، ایجاد وحدت و اخوت و اصلاح ذات البین خواهد شد و به کاهش پرونده‌های ورودی به دادگستری منجر می‌شود.

وی افزود: با توجه به بافت قومی و قبیله‌ای استان ایلام ضرورت دارد ارتباط با مردم، بزرگان و متنفذین بیش از پیش تقویت شود.

علی‌محمدی به نوع پرونده‌های مطروحه در این حوزه قضایی نیز اشاره و بر برخورد جدی، قاطع و اثربخش با سارقین اموال مردم تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد: لازم است در کنار برخورد قضایی با مجرمین، به موضوع کنترل و کاهش وقوع جرایم و دعاوی و حضور فعال اکیپ‌های اجتماعی توجه و متناسب با شرایط و اوضاع و احوال هر حوزه قضایی نسبت به پیاده سازی برنامه‌های مصوب و پیش بینی شده اقدام شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *