بازی‌های آسیایی هانگژو| ملی‌پوشان والیبال ساحلی ایران رقبای مرحله حذفی خود را شناختند

20:23 - 31 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۵۵۸۰
دسته بندی: ورزشی ، توپ و تور
تیم‌های ملی والیبال ساحلی الف و ب ایران حریفان مرحله نخست حذفی خود در بازی‌های آسیایی هانگژو را شناختند.  

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله مقدماتی رقابت‌های والیبال ساحلی نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی که با شرکت ۲۷ تیم از بیست و هشتم شهریور در زمین‌های ساحلی شهر نینگ‌بو کشور چین آغاز شده بود با صعود دو تیم برتر گروه‌های هشت گانه و خداحافظی ۱۱ تیم حذف شده وارد مرحله دوم خود شد.

تیم‌های ملی والیبال ساحلی ایران نیز که با کسب سه پیروزی متوالی، بدون شکست و بدون ست باخته به‌عنوان تیم‌های اول گروه‌های F و H به جمع ۱۶ تیم برتر مسابقات راه یافته بودند، امشب با قرعه کشی انجام شده در جدول تک حذفی قرار گرفتند و رقبای خود را برای راهیابی به جمع هشت تیم برتر مسابقات شناختند.

بر این اساس، تیم الف ایران متشکل از بهمن سالمی و سینا شوکتی به قید قرعه در سید ۷ جدول تک حذفی ۱۶ تیمی قرار گرفت و باید مقابل تیم ژاپن (تاکاهاشی و آگبا) که در سید ۱۰ جدول قرار گرفتند، به میدان بروند.

تیم ملی ب والیبال ساحلی ایران (عباس پور عسگری و علیرضا آقاجانی) به قید قرعه در سید ۵ جدول قرار گرفتند و حریف تیم تایلند ۲ (کاوسایی و جونگ لانگ) که در سید ۱۲ شدند.

فردا شنبه اول مهرماه به‌دلیل برگزاری مراسم افتتاحیه نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی، تیم‌های شرکت کننده در این رقابت‌ها استراحت دارند و تیم‌های ملی والیبال ساحلی ایران یک جلسه تمرینی و همچنین جلسه آنالیز حریفان را در دستور کار خود دارند. مسابقات مرحله دوم نیز از ساعت ۹ صبح یکشنبه دوم مهر آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *