کشتی فرنگی قهرمانی جهان| ناکامی ساروی و محسن‌نژاد از صعود به فینال/ سهرابی حذف شد

19:22 - 31 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۵۵۷۰
کشتی فرنگی قهرمانی جهان| ناکامی ساروی و محسن‌نژاد از صعود به فینال/ سهرابی حذف شد
در ادامه مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان در صربستان، ۲ نماینده ایران راهی دیدار رده‌بندی ۳ وزن دوم شدند.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات مقدماتی ۳ وزن دوم رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان امروز (جمعه) در شهر بلگراد صربستان برگزارش شد.

در پایان مسابقات مقدماتی مهدی محسن نژاد در وزن ۶۰ کیلوگرم و محمدهادی ساروی در وزن ۹۷ کیلوگرم در دیدار رده بندی حضور دارند و دانیال سهرابی در وزن ۷۲ کیلوگرم از دور رقابت‌ها کنار رفت.

نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۶۰ کیلوگرم مهدی محسن نژاد پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۷ بر صفر الدار حافظ اف از آمریکا را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه ۴ بر ۲ سئونگ هاک کیم از کره جنوبی را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. محسن نژاد در این مرحله مقابل کریستوفر کرایمر از آلمان با نتیجه ۷ بر صفر پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله در یک دیدار نزدیک با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب ژولومان شارشنبکوف قهرمان جهان از قرقیزستان شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار به مصاف برنده کشتی گیران ازبکستان، گرجستان و لیتوانی می‌رود.

در وزن ۷۲ کیلوگرم سید دانیال سهرابی در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر ۲ آرتور پولیتایف از اوکراین را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد در یک کشتی برابر با نتیجه ۷ بر ۷ و به دلیل امتیاز درشت کمتر مغلوب علی ارسلان قهرمان جهان از صربستان شد و با توجه به شکست ارسلان در دور بعد، سهرابی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۹۷ کیلوگرم محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۳ بر ۱ مارکوس راگینگر از اتریش را شکست داد. وی در دور سوم با نتیجه ۷ بر ۱ جرارد کورنیزاک از لهستان را از پیش رو برداشت و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۴ بر ۱ فلیکس بالدوف از نروژ را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. ساروی در این مرحله با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب گابریل روسیلو کیندلان از کوبا شد و به دیدار رده بندی رفت. برنده کشتی گیران آلمان، روسیه، ازبکستان و روسیه، حریف ساروی در دیدار رده بندی خواهد بود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *