مخبر: تامین تمام کاغذ مورد نیاز چاپ کتب درسی در داخل کشور یک موفقیت است

17:43 - 31 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۵۵۶۲
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
مخبر: تامین تمام کاغذ مورد نیاز چاپ کتب درسی در داخل کشور یک موفقیت است
   معاون اول رئیس جمهور از نمایشگاه لوازم التحریر ایرانی بازدید کرد.

خبرگزاری میزان – محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور امروز در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حضور یافت و از غرفه‌های مختلف نمایشگاه لوازم التحریر ایرانیِ «ایران نوشت» بازدید کرد.

وی در این بازدید ضمن ابراز خشنودی از استقبال خوب تهرانی‌ها از تولیدات ایرانی، در گفتگو با تعدادی از ۲۰۰ تولیدکننده داخلی که در این نمایشگاه شرکت کرده بودند، وضعیت تولید انواع مختلف نوشت افزار و کالا‌های مرتبط را بررسی کرد و برای رفع برخی مشکلات آن‌ها قول مساعدت داد.

مخبر تامین تمام کاغذ مورد نیاز چاپ کتب درسی برای سال جاری در داخل کشور را یک موفقیت بزرگ خواند و اظهار امیدواری کرد با حمایت از تولید کاغذ در داخل کشور بزودی بتوان در زمینه تامین کاغذ، به عنوان یک ماده اولیه مهم برای لوازم التحریر نیز خودکفا شد و قیمت‌ها را بهبود داد.

وی استقبال از این نمایشگاه و نوشت افزار ایرانی را نشانه ذائقه سازی مناسب بر اساس فرهنگ ایرانی اسلامی و همچنین قیمت گذاری و کیفیت مناسب دانست و از عزم جدی دولت برای حمایت و تداوم این وضعیت خبر داد.

معاون اول رئیس جمهور در حین این بازدید با تعدادی از خریداران و شهروندان حاضر در نمایشگاه نیز به گفتگو پرداخت و وضعیت کیفیت، فراوانی و قیمت‌ها را در بازار لوازم التحریر جویا شد.

گفتنی است نهمین نمایشگاه «ایران نوشت» از یکشنبه ۱۹ شهریور تا یکشنبه دوم مهر در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان درحال برگزاری است.
انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *