حسینی: این آسیا هم برای فوتبال ما داستانی شده/ مس پنالتی مفتی به دست آورد

21:43 - 30 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۵۴۷۵
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
حسینی: این آسیا هم برای فوتبال ما داستانی شده/ مس پنالتی مفتی به دست آورد
سرمربی تیم آلومینیوم اراک گفت: امروز اتفاقات فوتبالی و مسائل ماوراالطبیعه خیلی به مس رفسنجان کمک کرد.

خبرگزاری میزان - مجتبی حسینی در نشست خبری پایان بازی تیم آلومینیوم اراک مقابل مس رفسنجان در هفته پنجم‌ لیگ برتر، اظهار داشت: بعد از ۲۰ روز بازی نکردن، فوتبال خوبی ارائه دادیم. فکر می‌کنم کل ۹۰ دقیقه در اختیار ما بود. خلق موقعیت زیادی داشتیم، ولی وقتی گل‌های بد بخورید و این همه موقعیت را استفاده نکنید نتیجه را می‌دهید.

وی افزود: با وجود اینکه در نیمه اول کل بازی دست ما بود و مدام موقعیت ایجاد می‌کردیم، نمی‌دانم بود یا نبود، ولی حریف پنالتی مفتی را صاحب شد. گل زدند. توانستیم مدام فشار بیاوریم. در نیمه دوم حریف جمع و جورتر شد، اما بازهم ما بازی را به دست گرفتیم. موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم، اما متاسفانه بازهم استفاده نکردیم. در ۸-۷ دقیقه آخر سعی کردیم شکل بازی را عوض کنیم. به بازی مستقیم رو آوردیم و ریسکی بازی کردیم. ۵-۴ مهاجم به زمین فرستادیم. گل دوم را هم روی یک اشتباه فردی خوردیم. به آن‌ها تبریک می‌گویم، اما فکر نمی‌کنم در فوتبال خیلی این اتفاق نمی‌افتد که یک تیم انقدر صاحب توپ و موقعیت باشد، بازی را ببازد. فکر می‌کنم امروز اتفاقات فوتبالی و مسائل ماورا الطبیعه خیلی به آن‌ها کمک کرد. منظورم خواست خدا بود. مبارکشان باشد.

سرمربی آلومینیوم اراک در مورد اینکه نبود تماشاگران چقدر به مس رفسنجان برای این برد کمک کرد، گفت: آمدن یا نیامدن تماشاگران دست من نیست و نمی‌دانم، ولی فکر می‌کنم بازی برای حریف خیلی سخت شده بود. کل بازی دست ما بود. موقعیت‌های بی‌شماری را خلق کردیم، اما به گل نرسیدیم. این مساله جالبی است که بازی‌ها به راحتی باتماشاگر یا به راحتی بی تماشاگر می‌شوند! بازی‌ها تعطیل می‌شوند یا تعطیل نمی‌شوند! امسال لیگ جالبی شده، ۲۰ روز بازی نکرده بودیم الان دوباره باید ۲۰ روز دیگر بازی نکنیم! نمی‌دانم چه اتفاقاتی در این فوتبال می‌افتد؟

وی افزود: به ۳۰ سال پیش برگشتیم. النصر عربستان باید در ۱۷ روز ۶ بازی کند. الهلال ۴-۳ روز پیش در لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده، امشب دوباره بازی داشته! نمی‌دانم تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا هستند و انقدر هم پزش را می‌دهند، ما باید تاوانش را بدهیم؟ تخم دوزرده می‌کنند؟! اگر نمی‌توانند به آسیا نروند! اگر قرار است تیمی به آسیا برود و ما به خاطر این تیم‌ها ۲۰ روز یکبار بازی کنیم فوتبال را جمع کنیم. بگویند این ۳ تیم می‌روند و ما هم کنار بنشینیم و بازی هایشان را نگاه کنیم! این اتفاقات مسخره فقط در فوتبال ما می‌افتد که یک تیم در اوج آمادگی باشد، ۲۰ روز تعطیلش کنند، یک بازی کنیم دوباره ۲۰ روز دیگر! برای چه؟ چون ۳ تیم در آسیا هستند. خب نروند! مگر کشور‌های دیگر در آسیا و اروپا بازی نمی‌کنند؟

حسینی گفت: الان در فوتبال دنیا تیم‌ها هفته‌ای ۳ بازی می‌کنند. داستان‌های جالبی است! خداوند به ما نیرویی بدهد که بتوانیم از این بچه‌ها ۲۰ روز یکبار استفاده کنیم! واقعا به ما ظلم بزرگی می‌شود. این آسیا هم برای فوتبال ما داستانی شده است.

سرمربی آلومینیوم اراک در مورد بازیکنان کرمانی این تیم، اظهار داشت: مثل بقیه بازیکنان، بازیکنان با لیاقت و خوبی هستند. خداراشکر بازیکنان خوبی داریم، ولی واقعا با این برنامه ریزی مسابقات و اتفاقاتی که در فوتبال ما می‌افتد، ظلم می‌شود. باشگاه ما ۴۰۰ میلیون پول چارتر و هتل داده، ناگهان گفتند بازی با نساجی لغو است. واقعا مسخره است. ۴-۳ روز پیش با تیم هند بازی کردند. قرار بود چهارشنبه با ما بازی کنند الان با پرسپولیس بازی دوستانه گذاشته‌اند! یعنی چه؟ در محلات هم این اتفاقات نمی‌افتد.

وی در خصوص اینکه اعتراضات آخر بازی به خاطر داوری بود یا ورود سعید فتاحی به فدراسیون، گفت: اصلا نمی‌دانیم این اتفاقات چیست.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *