سفر ۲ مربی فنلاندی هاکی روی یخ برای برگزاری کلاس آموزشی

10:43 - 30 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۵۳۷۸
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
سفر ۲ مربی فنلاندی هاکی روی یخ برای برگزاری کلاس آموزشی
۲ مربی برجسته فنلاندی برای توسعه مهارت‌ها و توانمندسازی ملی‌پوشان هاکی روی یخ ایران از روز شنبه کلاس آموزشی خواهند داشت.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش‌های زمستانی، در حالی که هاکی روی یخ به تازگی به عنوان یک ورزش نوپا در ایران معرفی شده است، این ورزش در عرصه بین المللی نیز جایگاه ویژه‌ای را به دست آورده است و با تلاش جامعه هاکی روی یخ ایران، این ورزش با کلاس جهانی توانسته است جایگاه ویژه‌ای در دل خانواده‌های ایرانی پیدا کند. این تلاش‌ها، اما تنها به سطح فنی داخل کشور محدود نمانده است. 

در همین راستا به دعوت انجمن هاکی روی یخ فدراسیون اسکی و ورزش‌های زمستانی و به منظور توسعه مهارت‌ها و توانمند سازی بازیکنان ملی پوش ایرانی و موفقیت در مسابقات بین المللی پیش رو، دو مربی برجسته فنلاندی از شهر تامپرا، یکی از قطب‌های هاکی روی یخ دنیا (و میزبان آخرین دوره مسابقات قهرمانی هاکی روی یخ تاپ دیویژن جهان)، از روز شنبه در پیست یخ آیس باکس ایران مال حضور خواهند یافت. 

این مربیان با تجربه، علم روز این ورزش را به بازیکنان ایرانی انتقال خواهند داد.

این فرصت برای توسعه هاکی روی یخ در ایران بسیار مهم و غنیمتی گرانبهاست. با حضور مربیان برجسته و آشنایی با تکنیک‌ها و استراتژی‌های روز جهان، بازیکنان ایرانی نه تنها می‌توانند مهارت‌های خود را بهبود بخشند بلکه با ارتقای فرهنگ اصیل این ورزش در سطح جهانی با قدرتی افزونتر به رقابت خواهند پرداخت.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *