مشکلات ۶ واحد تولیدی در دادگستری استان آذربایجان غربی رسیدگی شد

۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۴:۵۴
کد خبر: ۴۷۳۵۳۷۶
دسته بندی‌: قضایی ، حقوقی
مشکلات ۶ واحد تولیدی در دادگستری استان آذربایجان غربی رسیدگی شد
در جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری استان آذربایجان غربی مشکلات ۶ واحد تولیدی بررسی و حل شد.

خبرگزاری میزان _ ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی در جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری استان گفت: کسانی که در جهت رفع مشکلات واحد‌های تولیدی و باز کردن گره از چرخ تولید تلاش می‌کنند یقیناً ماجور درگاه الهی هستند.

عتباتی افزود: هماهنگی و هم گرایی بسیار خوب و ارزشمندی در استان مابین دستگاه‌های اجرایی و قضایی شکل گرفته است و با رویکرد حمایتی و صیانتی مشکلات واحد‌های تولیدی را پیگیری و برای رفع آن‌ها مساعی خود را بکار می‌بندند.

رئیس کل دادگستری استان ادامه داد: کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری همانگونه که به واحد‌های تولیدی کمک می‌کند از واحد‌های موفق خصوصاً آن‌هایی که مشکلاتشان در این کمیته مرتفع می‌شود انتظار دارد مسئولیت‌های اجتماعی خود در قبال منطقه‌ای که در آن فعالیت دارند به درستی عمل کنند تا مردم از این مزایا بهره‌مند شوند.

وی افزود: در جلسه امروز پرونده‌های ۶ واحد تولیدی بررسی و درخصوص مشکلات آن‌ها اتخاذ تصمیم خواهد شد. 

مجیدی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان نیز در این جلسه گفت: همه دستگاه‌ها باید دست به دست هم دهند و تمام تلاش خود را برای استفاده از ظرفیت‌های قانونی برای رفع مشکلات واحد‌های تولیدی بکار ببندند.

مجیدی ادامه داد: کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری استان ظرفیت قانونی بسیار خوبی برای کمک به چرخه تولید و اشتغال استان است از این رو باید اراده مجموعه‌ها برای اجرایی کردن مصوبات این کمیته باشد و مصوبه‌ای روی زمین نماند.

در ادامه جلسه مشکلات معدن طلای زره شوران، آجر ماشینی ارومیه، اروم ویلای احسان، شرکت نم باران، دام کشان دشت سهند و تعیین تکلیف دستگاه‌های بیل مکانیکی موجود در گمرک بازرگان مطرح که اعضای حاضر درخصوص رفع مشکلات آن‌ها تصمیماتی را اتخاذ کردند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *