واکنش اینفانتینو به دیدار با رئیس جمهور ایران در نیویورک + عکس

10:11 - 30 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۵۳۷۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
واکنش اینفانتینو به دیدار با رئیس جمهور ایران در نیویورک + عکس
رئیس فدراسیون جهانی فوتبال در صفحه رسمی خود در فضای مجازی دیدارش با رئیس جمهور ایران را موثر دانست.

خبرگزاری میزان - جیانی اینفانتینو، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال با انتشار تصاویر خود با آیت الله ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران در محل سازمان ملل در نیویورک در مورد این دیدار در صفحه رسمی خود در فضای مجازی نوشت: دیدار با رئیس جمهور ابراهیم رئیسی امروز در شهر نیویورک بسیار عالی بود. 

فوتبال ملی ایران در حال پیشرفت است و من به رئیس جمهور به خاطر تلاشی که برای توسعه بازی در کشورش انجام شده است تبریک گفتم. مطمئن هستم که فدراسیون فوتبال ایران و دولت به تلاش خود ادامه خواهند داد تا این بازی زیبا را برای ایرانیان بیشتر و بیشتر به ارمغان بیاورند.

همچنین در مورد توسعه فوتبال زنان در ایران و پیشرفت‌های حاصله در زمینه حضور زنان در استادیوم‌های فوتبال بحث کردیم و در عین حال بر اهمیت ادامه فعالیت بیشتر در سراسر کشور تاکید کردیم.

من قبلاً گفته ام که در آینده نزدیک برای گفت‌وگو در مورد مسائل مربوط به فوتبال به ایران سفر خواهم کرد و این تمایل را به رئیس جمهور نیز تأیید کردم. ایران از قدرت‌های فوتبال آسیا است و برای من مهم است که اطمینان حاصل کنم که روابط کاری مثبت و مثمر ثمری را ایجاد کرده و ادامه می‌دهیم.

واکنش اینفانتینو به دیدار با رئیس جمهور ایران در نیویورک + عکس

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *