تارتار: خوشحالم که به موقع تعویض کردم/ نمی‌خواهم درباره درگیری با خطیبی صحبت کنم

21:11 - 29 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۵۳۳۶
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
تارتار: خوشحالم که به موقع تعویض کردم/ نمی‌خواهم درباره درگیری با خطیبی صحبت کنم
سرمربی تیم ملوان بندرانزلی گفت: خوب شد که به موقع تعویض کردیم زیرا ممکن بود تیمی که در نیمه اول گل می‌خورد ما باشیم.

خبرگزاری میزان - مهدی تارتار در نشست خبری پایان بازی هفته پنجم لیگ برتر مقابل پیکان اظهار داشت: از هواداران تشکر می‌کنم که مثل همیشه سنگ تمام گذاشتند و در این برد نقش بسزایی داشتند. ۷-۸ دقیقه ابتدایی بازی را خوب شروع کردیم، ولی در ادامه پیکان بهتر از ما بود و توپ و میدان را در اختیار گرفت و می‌توانست به ما صدمه بزند، ولی موقعیت گل آنچنانی نداشتند و ما داشتیم بد کار می‌کردیم و مجبور به تعویض شدیم.

وی افزود: با تغییرات به بازی مسلط شدیم و قبل از سوت پایان نیمه اول به گل رسیدیم که بسیار ارزشمند بود و توانستیم استراتژی را به بازیکنان بین نیمه بگوییم که چکونه بازیکنان در نیمه دوم بازی کنند. می‌توانستیم به گل‌های بیشتری برسیم و فوتبال زیبایی را شاهد بودیم و خوشحالم که هواداران خوشحال به خانه می‌روند. 

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی در مورد تعویض‌های غیر قابل پیش بینی در نیمه اول گفت: عرض کردم بد کار می‌کردیم. یکی دو بازیکن ما مثل همیشه نبودند و این باعث شده بود در مالکیت توپ دچار مشکل شود و بعد از تغییر وضعیت تیم بهتر شد. پیش می‌آید که برخی وقت‌ها بازیکن شرایط خوب را ندارد و خوب شد که به موقع تعویض کردیم زیرا ممکن بود تیمی که در نیمه اول گل می‌خورد ما باشیم.

وی در مورد اینکه به بازیکنی مثل افشار صداقت میدان داد، خاطرنشان کرد: هر سه دروازه‌بان ما خوب هستند. پرهام قناد هم از مکتب ملوان است و حسین منادی هم هست که باهم رقابت می‌کنند و هرکدام بهتر است را استفاده می‌کنیم. وقتی دیدیم در بازی خانگی مقابل تیم پیکان هستیم به صداقت بازی دادیم. به او قول دادم تا زمانی که خوب باشد بازی می‌کند و خط دفاع ما هم خوب عمل کرد و پیکان موقعیت آنچنانی نداشت وقتی اینقدر انسجام داریم می‌توانیم به هر سه دروازه‌بان بازی بدهیم. ملوان در خانه شرایط سختی برای حریفان ایجاد می‌کند و یک یار بیشتر از رقبا در خانه داریم.

وی در مورد خانزاده گفت: او قبل از نقل و انتقالات از ما جدا شد. 

تارتار در مورد درگیری‌ها در پایان مسابقه، تصریح کرد: پشتم به صحنه بود و ظاهراً با توپ جمع کن ما به مشکل برخورد که بازیکن ما دخالت کرد و اشتباه کرد، زیرا بازیکن نباید دخالت می‌کرد و اخراج می‌شد. با این مساله برخورد می‌کنیم.

سرمربی ملوان در مورد درگیری با خطیبی گفت: در موردش صحبت نمی‌کنم.

وی در مورد دیدار آینده ملوان با نفت آبادان گفت: بازی‌ها سخت است. ما نیمه اول دقایقی تحت فشار تیم جوان پیکان بودیم و برای بازی بعدی هم طرح و برنامه خاصی داریم که در تمرینات انجام می‌دهیم.

تارتار در مورد وضعیت بد زمین گفت: گفتند که بخاطر شرایط بد آب و هوایی باعث شده نتوانند بذر پاشیده شود. امیدوارم در این وقفه تا بازی بعدی شرایط زمین بهتر شود ما دومین خط حمله لیگ هستیم و تیم هجومی و خوبی داریم و جز تیم‌هایی هستیم که کمترین حمله روی دروازه ما انجام شده و تیم منسجم و خوبی هستیم و امیدوارم این روند ادامه پیدا کند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *