خمز: این زمین مناسب بازی تراکتور نبود/ آینده فوق‌العاده‌ای در انتظار پورحمیدی است

20:52 - 29 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۵۳۳۰
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
خمز: این زمین مناسب بازی تراکتور نبود/ آینده فوق‌العاده‌ای در انتظار پورحمیدی است
سرمربی تیم تراکتور گفت: برخی اوقات تیم‌ها روی نوار بدشانسی هستند؛ اما مهم ایجاد موقعیت گل است. 

خبرگزاری میزان - به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، پاکو خمز در نشست خبری بعد بازی مقابل هوادار، در خصوص برد‌های اخیر تیم، اظهار داشت: ما آرامش خود را پس از دو شکست حفظ کرده و توانستیم به روند خوب بازگردیم.

وی در رابطه با درخشش حسین پورحمیدی، توضیح داد: هیچ وقت نسبت به کیفیت حسین‌پورحمیدی شک نداشته‌ایم. بازیکنان و مربیان اشتباه می‌کنند، ولی همواره به پورحمیدی اعتماد داریم. آینده فوق العاده‌ای در انتظار اوست و یکی از برترین دروازه‌بانان می‌شود.

سرمربی تراکتور خاطرنشان کرد: اگر موقعیت گل خلق نمی‌کردیم، از برد‌های کم گل نگران می‌شدم. اما خوشبختانه در تمامی بازی‌ها موقعیت‌های متعدد گلزنی ایجاد کرده‌ایم. برخی اوقات تیم‌ها روی نوار بدشانسی هستند؛ اما مهم ایجاد موقعیت گل است. 

خمز در رابطه با اینکه تراکتور در بازی‌های بزرگ عملکرد خوبی ندارد، گفت: ما جلوی هر تیمی بازی کنیم، به دنبال ارایه فوتبال خوب و تماشاگرپسند هستیم. فصل گذشته مقابل استقلال و سپاهان پیروز شدیم و مقابل پرسپولیس نیز در ثانیه‌های پایانی گل دریافت کردیم. تمرکز ما روی تمامی دیدار‌ها است نه صرفاً یک بازی. البته گاه شرایط زمین برای ما مشکل‌ساز می‌شود که در این مواقع نیز به دنبال انجام بازی زیبا هستیم.

وی در خصوص ارزیابی‌اش از بازی امروز، بیان کرد: وقتی تیم به پیروزی دست می‌باید، خوشحال هستیم. به جز دو صحنه، موقعیت آنچنانی به حریف ندادیم و فوتبال باکیفیتی به نمایش گذاشتیم. هدف‌مان این است که بازی به بازی بهتر شویم و خوشبختانه به این مهم دست یافته‌ایم. 

وی ادامه داد: هوادار حریف جنگنده‌ای بود؛ البته زمین هم برای ارائه فوتبال مدنظر تراکتور مناسب نبود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *