بازی‌های آسیایی هانگژو

هاشمی: تیم فوتبال امید در اولین دیدار بسیار امیدوار کننده ظاهر شد + عکس

8:05 - 29 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۵۱۴۸
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
هاشمی: تیم فوتبال امید در اولین دیدار بسیار امیدوار کننده ظاهر شد + عکس
سرپرست کاروان ورزشی اعزامی کشورمان به بازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ عملکرد اعضای تیم ملی امید در اولین دیدار مقابل تیم عربستان را امیدوار کننده دانست.

خبرگزاری میزان - سیدمناف هاشمی سرپرست کاروان ورزشی اعزامی کشورمان به بازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ که روز گذشته از نزدیک شاهد دیدار ملی پوشان کشورمان با تیم ملی امید عربستان بود در خصوص عملکرد نمایندگان کشورمان گفت: تیم امید ایران علیرغم اینکه هنوز تعدادی از بازیکنانش به اردو ملحق نشده اند و دست کادر فنی برای تعویض و تغییر ارنج خالی است، اما نمایش بسیار خوب و امیدوار کننده‌ای را به نمایش گذاشتند.

وی ادامه داد: ملی پوشان ایران موقعیت‌های خوبی را داشتند و انصافا بهتر از عربستان ظاهر شدند. بی شک تزریق بازیکنان جدید می‌تواند کمک شایانی به تیم و کادر فنی کند.

دبیر کل کمیته ملی المپیک کشورمان با اشاره به پیگیری‌های بعمل آمده برای اعزام ۳ بازیکن دیگر به هانگژو اظهار داشت: قابل درک بود که تیم پرسپولیس به دلیل دیدار حساسش مقابل باشگاه النصر عربستان بازیکنان خود را با تاخیر در اختیار تیم امید قرار دهد. اما خوشبختانه با هماهنگی‌های بعمل آمده طی امروز و فردا این بازیکنان نیز به ترکیب تیم اضافه می‌شوند تا در دیدار‌های بعدی به یاری تیم بیایند.

وی در پایان گفت: امیدوارم ملی پوشان فوتبال تیم امید با ادامه روند بازی اول بتوانند نتایج خوبی برای کاروان و کشور بدست آورند و موجبات شادی دل مردم را فراهم کنند.

هاشمی: تیم فوتبال امید در اولین دیدار بسیار امیدوار کننده ظاهر شد

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *