واکنش درویش به حضور دخترش در فرودگاه برای دیدار با رونالدو و عدم حضور دایی در ورزشگاه

22:22 - 28 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۵۱۲۳
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
واکنش درویش به حضور دخترش در فرودگاه برای دیدار با رونالدو و عدم حضور دایی در ورزشگاه
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: بنا بود علی دایی بیاید تا با رونالدو دیداری داشته باشد، اما ظاهراً دادگاهی باید می‌رفت و طول کشید.

خبرگزاری میزان - رضا درویش پیش از دیدار پرسپولیس - النصر اظهار داشت: شاید هر ۵۰ سال یک بار اتفاق بیفتد که چهره‌هایی به این شکل به ایران بیایند. من بچه بودم که یادم است پله و بکن‌باوئر به ایران آمدند و هنوز در ذهنم مانده است. پرسپولیس این همه هوادار دارد و حداقل ۵۰-۶۰ هزار نفر می‌توانستند به ورزشگاه بیایند.‌ای کاش آن حرکت بچگانه انجام نمی‌دادند تا توانیم از حداکثر پتانسیل هوادارانمان بهره ببریم. وقتی هواداران باشند انگیزه بازیکنان بالا می‌رود و قابل توصیف نیست. امیدوارم از این به بعد چنین مسائلی پیش نیاید و بتوانیم از هواداران‌مان بهره ببریم. همه عشق تیم‌هایی مثل ما که پشتوانه معدنی و صنعتی نداریم فقط حمایت هواداران‌مان است.

وی در واکنش به این موضوع که بعد از دیدار روز گذشته‌اش با رونالدو یکسری حاشیه‌هایی به وجود آمد، عنوان کرد: بخل و حسد تمام تار و پود خیلی‌ها را گرفته است. مدت‌هاست که هر وقت احتیاج بود من از بچه‌هایم استفاده می‌کردم. خوشبختانه از آن خانواده‌هایی نیستیم که برای هر کدام از اعضای خانواده حقوق تعیین کنیم. از دختر خودم به عنوان مترجم کمک گرفتم. این اتفاق برای اولین بار نبود و چندین بار تکرار شده بود، ولی در گذشته دوربین نبود. به جهت اینکه خیلی‌ها برنمی‌تابند که سوالی درباره فلسطین بپرسند، می‌خواستم مطمئن شوم و از دخترم خواهش کردم که بیاید و این پرسش را از طرف باشگاه از رونالدو بپرسیم. اتفاقا رونالدو هم خیلی خوشحال شد و گفت من خوشحالم که از مردم فلسطین دفاع می‌کنم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه رونالدو از هر تبلیغ در صفحه شخصی‌اش مبلغ ۲.۵ میلیون یورو می‌گیرد، باشگاه پرسپولیس از اهدای فرش آیا پولی دریافت کرد؟ خاطرنشان کرد: این مسائل همه حسادت است. شب قبل از ورود باشگاه النصر یکی به ما گفت برای اینکه رونالدو بداند چقدر هواداران پرسپولیس به او علاقه‌مند هستند از طرف هواداران پرسپولیس بهترین سوغات ایرانی که فرش ابریشم است را به او اهدا کنیم. ما از قیمت آن اطلاع نداریم.

درویش در واکنش به این موضوع که گفته می‌شود پرسپولیس سقف بودجه را رد کرده، تصریح کرد: نه یک محاسباتی دارد که بهتر است در کمیته انضباطی مطرح شود.

وی درباره نیامدن علی دایی به ورزشگاه آزادی یادآور شد: بنا بود علی دایی بیاید تا با رونالدو دیداری داشته باشد، اما ظاهراً دادگاهی باید می‌رفت و طول کشید. بعید می‌دانم دیگر فرصتی باشد، چون باشگاه النصر بعد از بازی مستقیم به فرودگاه می‌روند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص مالکیت مشترک ۴ باشگاه عربستانی و اینکه باشگاه‌های ایرانی نمی‌خواهند به این موضوع اعتراض کنند، عنوان کرد: هنوز به طور مستدل مشخص نشده است. باید عادت کنیم که چیزی که می‌گوییم باید اسناد و مدارکش هم باشد. هنوز مدرکی وجود ندارد.

درویش همچنین در مورد دیدار دختر هنرمند پرسپولیسی با رونالدو تصریح کرد: سه شبانه‌روز و شاید بیشتر وقت گذاشتیم تا برای این عزیزدل و هنرمند شایسته کشورمان وقت بگیریم تا به دیدار رونالدو برود. این کار برای تبلیغات نبود، ما هر کاری که از دست‌مان بر می‌آمد انجام دادیم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *