گفت‌وگو|

شه‌بخش: بهترین بوکسورهای جهان در بازی‌های آسیایی هستند/ برای موفقیت باید قوی‌تر از بهانه‌ها بود

۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۷:۴۵:۱۳
کد خبر: ۴۷۳۴۹۴۵
دسته بندی‌: ورزشی ، رزمی
شه‌بخش: بهترین بوکسورهای جهان در بازی‌های آسیایی هستند/ برای موفقیت باید قوی‌تر از بهانه‌ها بود
بوکسور ملی‌پوش ایران گفت: باید با بهترین‌های دنیا در بازی‌های آسیایی مبارزه کنیم، اما همه چیز به روز مسابقه بستگی دارد

دانیال شه‌بخش در گفت‌وگو با میزان، درخصوص شرایط خود پیش از بازی‌های آسیایی اظهار داشت: همه چیز خوب است و رفته رفته آماده بازی‌های آسیایی می‌شویم تا به امید خدا بتوانیم نتایجی درخور نام بوکس ایران کسب کنیم. کار خیلی سختی در این بازی داریم، چون باید با بهترین‌های دنیا مبارزه کنیم، اما همه چیز به روز مسابقه بستگی دارد و هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست.

وی افزود: باید در ۵۷ کیلوگرم مبارزه کنم و همین موضوع باعث می‌شود وزن زیادی کم کنم، اما با برنامه کادرفنی مشکلی در این زمینه ندارم و همه چیز تحت کنترل است.

*نمی‌خواهم مدال بازی‌های آسیایی را در اولین حضورم از دست بدهم

بوکسورتاریخ‌ساز ایران درباره شانس کسب نخستین مدالش در بازی‌های آسیایی گفت: این اولین تجربه من در بازی‌ها محسوب می‌شود و نمی‌خواهم این شانس بزرگ برای کسب مدال را از دست بدهم، اما باید فینالیست شوم تا بتوانم سهمیه المپیک کسب کنم.

وی ادامه داد: اینکه بگوییم شرایط برابر نیست و تیم‌های دیگر امکانات ویژه‌ای دارند و اینطور مسائل، دیگر کلافه کننده شده است. ما چند بازی دوستانه و اردوی خوب داشتیم و من هم یک مبارزه حرفه‌ای دیگر را پشت سر گذاشتم و صددرصد آماده بازی‌ها هستم، اما رقیبان خیلی خوبی دارم و می‌دانم چه چیزی در انتظارم است.

*امیدوارم با قضاوت‌های عادلانه در هانگژو خوش بدرخشیم

شه‌بخش درباره اینکه نگرانی بابت ناداوری ندارد، تصریح کرد: در بوکس همیشه این حواشی وجود داشته و بوکسوری که می‌خواهد بهترین نتیجه را کسب کند باید از بهانه‌هایش قوی‌تر باشد و امیدوارم با قضاوت‌های عادلانه من و هم تیمی هایم بتوانیم در هانگژو خوش بدرخشیم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *