کشتی آزاد قهرمانی جهان| عموزاد به فینال نرسید/ گُلیج حذف شد

18:38 - 27 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۴۹۰۹
کشتی آزاد قهرمانی جهان| عموزاد به فینال نرسید/ گُلیج حذف شد
نماینده وزن ۶۵ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد کشورمان به دیدار رده‌بندی مسابقات قهرمانی جهان راه یافت.

خبرگزاری میزان - در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان و در روز سوم این مسابقات کشتی‌گیران ۲ وزن سوم و پایانی در اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم به مصاف حریفانشان رفتند که رحمان عموزاد راهی دیدار رده‌بندی شد.

نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۶۵ کیلوگرم رحمان عموزاد خلیلی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر یانیس مادی از کومور را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه ۱۲ بر صفر استفان کومان از رومانی را از پیش رو برداشت و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت.

وی در این مرحله با نتیجه ۷ بر ۴ مقابل نیکولاس بونه لی از آمریکا به برتری دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد، اما در این مرحله با نتیجه ۶ بر ۵ مغلوب اسماعیل موسوکایف دارنده مدال برنز جهان از مجارستان شد و به دیدار رده بندی راه یافت.

در وزن ۹۷ کیلوگرم مجتبی گلیج پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۸ بر ۲ بنجامین هانیس از ایتالیا را شکست داد. وی در دور بعد با نتیجه ۱۱ بر ۱ تاکاشی ایشیگورو از ژاپن را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت، اما در این مرحله با نتیجه ۴ بر ۴ و ضربه فنی مغلوب عبدالرشید سعداله‌یف، قهرمان جهان و المپیک از روسیه شد و با توجه به شکست این کشتی‌گیر در مرحله نیمه نهایی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *