عالیشاه: امیدوارم فردا روزِ خوبِ پرسپولیس باشد/ با تمام توان برای هواداران می‌جنگیم

16:26 - 27 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۴۸۹۴
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
عالیشاه: امیدوارم فردا روزِ خوبِ پرسپولیس باشد/ با تمام توان برای هواداران می‌جنگیم
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هواداران را فردا در اختیار نداریم، اما حضور آن‌ها را در کنار خودمان حس می‌کنیم.

خبرگزاری میزان - امید عالیشاه در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس با النصر عربستان اظهار داشت: خوشحالم بعد از یک سال دوباره در لیگ قهرمانان آسیا بازی می‌کنیم. البته هواداران را فردا در اختیار نداریم، اما حضور آن‌ها را در کنار خودمان حس می‌کنیم.

وی درخصوص اینکه با توجه به ستارگان النصر و غیبت هواداران گفت: بزرگان زیادی به این مجموعه وارد شده‌اند، اما جوانان ایرانی نیز با آمادگی و انگیزه زیاد اتفاقات خوبی را رقم بزنند. دوست داشتیم مثل ۹ سال قبل هواداران امروز هم در ورزشگاه بودند و امیدوارم فردا روز خوبی باشد.

کاپیتان پرسپولیس تصریح کرد: خوشحالم پس از یک سال بازی‌های آسیایی مجدد از سر گرفته شد و می‌توانیم در این مسابقات شرکت کنیم. جای هواداران خالی است، زیرا قدرت ما با حضور آن‌ها ۲ برابر و مضاعف خواهد بود، اما متاسفانه آن‌ها را کنار خود نداریم. البته انرژی مثبت آن‌ها را حس می‌کنیم و مطمئن باشید تک تک هواداران پرسپولیس مثل همیشه با تمام توان می‌جنگند. شرایط خوبی است و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. امیدوارم نتیجه نیز به بهترین شکل پیش برود و با توجه به بازی خانگی‌مان کسب ۳ امتیاز خیلی مهم است. تمام توان خود را برای این بازی می‌گذاریم.

عالیشاه با بیان اینکه بزرگان زیادی به این مجموعه وارد شده‌اند گفت: جوانان ایرانی با آمادگی و انگیزه زیاد اتفاقات خوبی را رقم بزنند. دوست داشتیم مثل ۹ سال قبل هواداران امروز هم در ورزشگاه بودند و امیدوارم فردا روز خوبی باشد. با توجه به هزینه‌های کشور‌های حوزه خلیج فارس کار خیلی سخت است و فاکتور انگیزه و به ویژه غیرت جوانان ایرانی خیلی تاثیرگذار است. کنار هم بودن و تیم بودن خیلی می‌تواند شرایط را بهتر کند. از لحاظ سخت افزاری و مالی حرفی برای گفتن نداریم. باید رو راست باشیم.

کاپیتان پرسپولیس خاطرنشان کرد: از لحاظ مالی و سخت‌افزاری باید به باشگاه‌های ایرانی توجه ویژه‌ای شود. استعداد در جوانان ایرانی وجود دارد و باید بیشتر از این از آن‌ها بهره برد، اما متاسفانه این اتفاقات نمی‌افتد و فقط بچه‌ها از روی غیرت تلاش کرده و این نتایج را رقم می‌زنند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *