کشتی آزاد قهرمانی جهان| عموزاد به نیمه‌نهایی رسید؛ گلیج به تانکِ روس باخت/ شکستِ اسنایدر مقابل بحرین

۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۳:۰۵
کد خبر: ۴۷۳۴۸۴۸
کشتی آزاد قهرمانی جهان| عموزاد به نیمه‌نهایی رسید؛ گلیج به تانکِ روس باخت/ شکستِ اسنایدر مقابل بحرین
نمایندگان کشورمان در مسابقات ۲ وزن سوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان به مصاف حریفانشان رفته‌اند.

خبرگزاری میزان - در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان و در روز سوم این مسابقات کشتی‌گیران ۲ وزن سوم در اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم به مصاف حریفانشان رفته‌اند که نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۶۵ کیلوگرم رحمان عموزاد خلیلی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر یانیس مادی از کومور را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه ۱۲ بر صفر استفان کومان از رومانی را از پیش رو برداشت و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۷ بر ۴ مقابل نیکولاس بونه لی از آمریکا به برتری دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

در وزن ۹۷ کیلوگرم مجتبی گلیج پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۸ بر ۲ بنجامین هانیس از ایتالیا را شکست داد. وی در دور بعد با نتیجه ۱۱ بر یک تاکاشی ایشیگورو از ژاپن را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت.

وی در این مرحله با نتیجه ۴ بر ۴ و ضربه فنی مغلوب عبدالرشید سعداله‌یف قهرمان جهان و المپیک از روسیه شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند به کار خود در گروه بازنده‌ها ادامه دهد.

 

در دیگر دیدار حساس این مرحله کایل اسنایدر، قهرمان آمریکایی وزن ۹۷ کیلوگرم با نتیجه ۱۱ بر صفر مغلوب کشتی‌گیر روسی‌الاصل بحرین شد و شانس دیدار با سعداله‌یف در نیمه‌نهایی را از دست داد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *