پیگیری اجرای درخواست‌های شهروندان از مدیران در سامانه سامد

11:06 - 27 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۴۸۰۲
پیگیری اجرای درخواست‌های شهروندان از مدیران در سامانه سامد
مدیرکل بازرسی استانداری تهران از تدوین و ارسال جدول زمان‌بندی و برنامه حضور فرمانداران، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و شهرداران شهر و استان تهران در شش ماهه دوم سال ۱۴۰۲، خبر داد.

خبرگزاری میزان- اسدلله تقی زاده روز دوشنبه در جمع خبرنگاران با ذکر این مطلب که خوشبختانه حضور برخط مدیران دستگاه‌های اجرایی در سامانه سامد منظم و مستمر بوده است، افزود:عملیاتی شدن در خواست‌های شهروندان که از طریق سامانه ۱۱۱ با مدیران دستگاه‌های اجرایی، فرمانداران و شهرداران شهر و استان تهران مطرح می‌شود از سوی کارشناسان اداره کل بازرسی استانداری تهران پیگیری می‌شود.

همچنین بنابر اعلام اسدلله تقی زاده مشاور استاندار و مدیرکل دفترمدیریت عملکرد، بازرسی و امورحقوقی استانداری تهران در راستای شفافیت و پاسخگویی بر خط مدیران کل دیتگاه هاب اجرایی، فرمانداران و شهرداران به مردم شریف استان، مدیرعامل شرکت عمران شهر پرند و شهردار شهرقدس با حضور در سامانه سامد اداره کل بازرسی استانداری تهران پاسخگوی مطالبات شهروندان هستند.

تقی زاده ادامه داد: بر این اساس به ترتیب در روز‌های سه شنبه مورخ ۲۸ و چهارشنبه مورخ ۲۹ شهریور ماه مدیر عامل شرکت عمران شهر پرند و و شهردار شهر قدس از ساعت ۹ الی ۱۱ با حضور در سامانه سامد (تلفن ۱۱۱) اداره کل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری تهران به مدت ۲ساعت پاسخگوی مطالبات شهروندان، در حوزه‌های مرتبط با خواهند بود.

به گفته مدیرکل بازرسی استانداری تهران؛ شهروندان شهر و استان می‌توانند از طریق تماس با تلفن ۱۱۱ در تاریخ و ساعت تعیین شده مشکلات و مطالبات خود را با موضوعات مرتبط مطرح کنند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *