نشست سرپرستان کاروان‌های بازی‌های آسیایی برگزار شد

8:48 - 27 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۴۷۵۱
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
نشست سرپرستان کاروان‌های بازی‌های آسیایی برگزار شد
نشست سرپرستان کاروان کشورهای حاضر در بازی‌های آسیایی هانگژو برگزار شد.

خبرگزاری میزان - صبح امروز (دوشنبه، ۲۷ شهریور) نشست سرپرستان کاروان‌های اعزامی به بازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ باحضور مسئولین شورای المپیک آسیا و دست اندرکاران ستاد برگزاری و همچنین تمام سرپرستان حاضر در دهکده بازی‌ها برگزار شد.

نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی از اول مهر ماه با برپایی مراسم افتتاحیه رسما در حالی آغاز خواهد شد که رشته‌های مختلف کاروان‌های اعزامی از کشور‌های قاره کهن به ترتیب در حال ورود و اسکان در دهکده بازی‌ها هستند.

با توجه به حضور اکثر کشور‌های شرکت کننده در دهکده بازی‌ها و نزدیک شدن به مسابقات پیش از افتتاحیه، ستاد برگزاری بازی‌ها اقدام به برپایی نشست‌های منظم با سرپرستان کاروان کشور‌های شرکت کننده می‌کند که مناف هاشمی سرپرست کاروان ورزشی اعزامی کشورمان به همراه فرید فتاحیان معاون کاروان در این نشست توجیهی و هماهنگی حضور یافتند.

افزایش ساعت کاری و منوی غذایی رستوران، افزایش ساعت کاری وسایل حمل و نقل داخل دهکده، ترتیب برپایی مراسم اهتزار پرچم، شبانه روزی شدن بخش سرویس تایید کارت‌های شناسایی و... مطرح شد و سرپرستان نیز مشکلات و توصیه‌های خود را به مسئولین ستاد برگزاری اعلام کردند.

 انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *