کشتی آزاد قهرمانی جهان| امیرمحمد یزدانی به مدال نقره بسنده کرد

20:50 - 26 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۴۷۱۹
کشتی آزاد قهرمانی جهان| امیرمحمد یزدانی به مدال نقره بسنده کرد
نماینده وزن ۷۰ کیلوگرم کشورمان به مدال نقره مسابقات جهانی کشتی آزاد بسنده کرد.

خبرگزاری میزان - در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان و در روز دوم این مسابقات رقابت‌های رده‌بندی و فینال ۴ وزن اول برگزار شد که امیرمحمد یزدانی در وزن ۷۰ کیلوگرم با شکست در فینال مقابل حریف آمریکایی به مدال نقره بسنده کرد.

در وزن ۷۰ کیلوگرم، امیرمحمد یزدانی در دور اول با نتیجه ۱۱ بر یک پاتریک اولنزین از لهستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه ۶ بر صفر ماگومد خانیف از آذربایجان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. 

یزدانی در این دیدار ارنظر آکماتالیف، دارنده مدال نقره و برنز جهان از قرقیزستان را با نتیجه ۱۰ بر صفر از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه ۱۳ بر ۲ مقابل رمضان رمضان‌اف کشتی گیر روسی الاصل و دارنده مدال نقره اروپا از بلغارستان پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت.

نماینده کشورمان برای کسب مدال طلا به مصاف زاین رترفورد، دارنده مدال نقره جهان از آمریکا رفت که با نتیجه ۸ بر ۴ باخت و به مدال نقره بسنده کرد.

تا دقایقی دیگر حسن یزدانی در فینال وزن ۸۶ کیلوگرم به مصاف دیوید تیلور از آمریکا خواهد رفت. امیرحسین زارع نیز امشب برای کسب مدال طلای وزن ۱۲۵ کیلو با حریف گرج مبارزه خواهد کرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *