ثبت ۲۴ هزار و ۴۷۲ ماموریت برای اورژانس تهران در هفته گذشته

11:40 - 26 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۴۶۲۴
دسته بندی: جامعه ، عمومی
ثبت ۲۴ هزار و ۴۷۲ ماموریت برای اورژانس تهران در هفته گذشته
رئیس مرکز اورژانس استان تهران از ثبت ۲۴ هزار و ۴۷۲ مأموریت در هفته گذشته خبر داد و گفت: در پی این مأموریت‌ها ۵۵۳۰ نفر به مراکز درمانی انتقال یافتند و ۱۹۰۸۲ مورد نیز در محل از خدمات اورژانس استفاده کردند.

خبرگزاری میزان- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اورژانس استان تهران، محمداسماعیل توکلی رئیس مرکز اورژانس استان تهران در ارتباط با حوادث هفته گذشته (۱۷ الی ۲۴ شهریورماه) اظهارداشت: طی این مدت در مجموع ۲۴۴۷۲ مأموریت در مرکز ارتباطات ۱۱۵ اورژانس استان تهران (دیسپچ) ثبت شد که در پی این مأموریت‌ها ۵۵۳۰ نفر به مراکز درمانی انتقال یافتند و ۱۹۰۸۲ مورد نیز در محل از خدمات اورژانس استفاده کردند.

وی گفت: در این مدت ۵۵۰۹۲ تماس با مرکز دیسپچ اورژانس تهران برقرار شد که از این تعداد متأسفانه ۲۴۸۳ تماس‌های مزاحم با این مرکز بوده است.

توکلی ادامه داد: از مجموع مأموریت‌های ثبت شده طی هفته گذشته، ۳۷۱۳ مورد حوادث ترافیکی و ۲۰۷۵۹ مورد حوادث غیرترافیکی بوده است.

رئیس اورژانس استان تهران در ادامه افزود: طی هفته گذشته، اورژانس هوایی ۱۴ سورتی پرواز داشته که در پی آن ۱۴ نفر به مراکز درمانی انتقال یافتند.

توکلی تصریج کرد: تصادف زنجیره‌ای با ۹ مصدوم، محبوس شدگی در چاه با ۳ کشته و ۱ مصدوم، تصادف ۴۰۵ و پرشیا با ۹ مصدوم از حوادث مهم این هفته بود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *