کشتی آزاد قهرمانی جهان| یزدانی، زارع و حسن یزدانی به نیمه‌نهایی رسیدند/ اطری حذف شد

12:13 - 25 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۴۵۱۰
کشتی آزاد قهرمانی جهان| یزدانی، زارع و حسن یزدانی به نیمه‌نهایی رسیدند/ اطری حذف شد
نمایندگان کشورمان در مسابقات ۴ وزن اول رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان به میدان رفتند که ۳ کشتی‌گیر موفق به کسب جواز حضور در نیمه‌نهایی شدند.

خبرگزاری میزان - مسابقات ۴ وزن نخست رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان از صبح امروز در شهر بلگراد صربستان در حال برگزاری است و رضا اطری (۶۱)، امیرمحمد یزدانی (۷۰)، حسن یزدانی (۸۶) و امیرحسین زارع (۱۲۵) کیلوگرم به مصاف رقبایشان رفتند که یزدانی‌ها و زارع جواز حضور در مرحله نیمه‌نهایی را کسب کردند. اطری هم حذف شد.

نتایج نمایندگان کشورمان تاکنون به شرح زیر است:

در وزن ۶۱ کیلوگرم، رضا اطری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۱ بر ۱ (اخطار ۳۰ ثانیه) مغلوب کودای اوگاوا از ژاپن شد و با توجه به شکست این حریف ژاپنی مقابل کشتی گیر آمریکایی، نماینده کشورمان از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۷۰ کیلوگرم، امیرمحمد یزدانی در دور اول با نتیجه ۱۱ بر ۱ پاتریک اولنزین از لهستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه ۶ بر صفر ماگومد خانیف از آذربایجان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این دیدار ارنظر آکماتالیف دارنده مدال نقره و برنز جهان از قرقیزستان را با نتیجه ۱۰ بر صفر از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. یزدانی در این دیدار به مصاف رمضان رمضان اف کشتی گیر روسی الاصل و دارنده مدال نقره اروپا از بلغارستان می‌رود.

در وزن ۸۶ کیلوگرم، حسن یزدانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۸ بر ۲ و ضربه فنی جایدن لاورنس از استرالیا را از پیش رو برداشت. وی در دور سوم با نتیجه ۱۱ بر صفر بات اردن بیامباسورین از مغلوستان را شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی رفت. وی در این مرحله مایلز ناظم امینه دارنده مدال برنز المپیک از سن مارینو را با نتیجه ۷ بر ۲ مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. یزدانی در این مرحله به مصاف جاورایل شاپیف از ازبکستان می‌رود.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم، امیرحسین زارع پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۷ بر ۲ دزیانیس خرامیانکوف از بلاروس را از پیش رو برداشت. وی در دور سوم مقابل یونووان اسمیت از پورتوریکو با نتیجه ۱۰ بر صفر به پیروزی رسید و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۱۱ بر ۴ دانیل لیگتی از مجارستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. زارع در این مرحله به مصاف طا‌ها آکگول قهرمان المپیک و جهان از ترکیه می‌رود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *