اقدامات عجیب سفارت هند؛ ویزای مهاجم عراقی نساجی صادر نشد

9:53 - 25 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۴۴۹۲
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
اقدامات عجیب سفارت هند؛ ویزای مهاجم عراقی نساجی صادر نشد
سفارت هند ویزای مهاجم عراقی تیم فوتبال نساجی را برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا صادر نکرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش رسانه رسمی باشگاه نساجی مازندران، در شرایطی که کاروان این تیم صبح امروز (شنبه) تهران را به مقصد هند ترک خواهد کرد، اما سفارت این کشور ویزای علا عباس مهاجم عراقی نماینده فوتبال ایران در آسیا را صادر نکرده است.

علیرغم پیگیری‌های مسئولان باشگاه در سفارت ایران در هند و همچنین کنسولگری ایران در این کشور ویزای مهاجم عراقی تیم فوتبال نساجی ایران صادر نشده و این بازیکن نمی‌تواند نماینده کشورمان را در بازی پیش رو همراهی کند. در این راستا حتی دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز با صدور نامه «ارجنت» خواست تا ویزای این بازیکن صادر شود، همچنین فدراسیون فوتبال ایران نیز با ارسال نامه به این سفارت خواستار صدور ویزای علا عباس شد، اما به هیچکدام از نامه‌ها ترتیب اثر داده نشد تا در آستانه سفر شاگردان مهدی رحمتی، اتفاقات عجیبی را شاهد باشیم.

سفارت هند در ایران طی روز‌های اخیر با وجود دریافت مدارک سایر اعضای خارجی تیم فوتبال نساجی، مدارک بازیکن عراقی تیم را تحویل نگرفت و از مسئولان باشگاه خواست تا برای دریافت ویزای این بازیکن از طریق یک شرکت زیر مجموعه سفارت اقدام شود که حتی این اقدام هم باعث صادر شدن ویزای علا عباس نشده است.

کاروان تیم فوتبال نساجی صبح امروز (شنبه) با پرواز اختصاصی شرکت وارش تهران را به مقصد هند ترک کرد. 

انتهای پیام/

 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *