بیانیه باشگاه سپاهان در پاسخ به تکذیبیه سازمان لیگ

23:43 - 23 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۴۳۸۴
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
بیانیه باشگاه سپاهان در پاسخ به تکذیبیه سازمان لیگ
در پی بیانیه سازمان لیگ فوتبال باشگاه سپاهان بیانیه‌ای صادر کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در پی انتشار بیانیه سازمان محترم لیگ در خصوص قرارداد یکی از بازیکنان سپاهان، این باشگاه لازم می‌داند توضیحاتی را جهت استحضار عموم منتشر نماید:

۱- در ابتدا اشاره می‌نماییم که در پی انتشار رای غیرقابل قبول کمیته انضباطی و به دنبال اطلاعیه تفصیلی باشگاه سپاهان پس از انتشار رای، برای همگان مشخص شد، آنچه که به عنوان تخلفات گسترده باشگاه سپاهان طی یک عملیات روانی-رسانه‌ای بی‌سابقه از آن یاد می‌شد، محلی از اعراب نداشته است.

۲-اما به استحضار می‌رساند، همان‌گونه که در اطلاعیه تفصیلی باشگاه سپاهان بیان گردید، این باشگاه نسبت به تحویل نسخه فیزیکی قرارداد اصلاح شده بازیکن خود _با امضای بازیکن_ اقدام نموده و حتی نسخه فیزیکی اولیه که مبلغ کارگزاری آن به صورت دستی اصلاح شده بود نیز در سازمان لیگ موجود می‌باشد؛ ضمناً در بند ۱۵ قرارداد قید شده است که در صورت تضاد بین متون انگلیسی و فارسی، متن فارسی ملاک می‌باشد. از مسئولین هم درخواست می‌شود، اصل هر دو نسخه قرارداد را در روز جلسه کمیته استیناف به این کمیته محترم ارائه نمایند.

۳- البته لازم به ذکر است باشگاه سپاهان به دلیل عدم عودت فایل پی دی اف قرارداد در سامانه ثبت سازمان لیگ، نتوانست این نسخه پی دی اف را اصلاح نماید.

۴- ذکر این نکته نیز لازم است که باشگاه سپاهان هیچ‌گونه وجهی را به طور مستقیم به کارگزار بازیکن پرداخت نمی‌کند و پرداخت حق کارگزاری از جمله تعهدات بازیکن می‌باشد.

۵- ضمنا در پایان از ملت شریف ایران به‌ویژه هواداران عزیز سپاهان به جهت قرارگرفتن ناخواسته در جریان جنگ رسانه‌ای سنگین در ماه‌های گذشته بر علیه باشگاه سپاهان، که البته این باشگاه هیچ نقشی در آن نداشته‌است، پوزش می‌طلبیم. 

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *