شناسایی و دستگیری تعدادی از لیدر‌های معاندان در سرپل ذهاب 

18:50 - 23 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۴۳۶۳
شناسایی و دستگیری تعدادی از لیدر‌های معاندان در سرپل ذهاب 
فرماندار سرپل ذهاب از شناسایی و دستگیری تعدادی از لیدر‌های اصلی معاندان که شهروندان را به ایجاد آشوب و ناامنی دعوت می‌کردند، توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد.

خبرگزاری میزان - صدراله بابلی، فرماندار سرپل ذهاب با اعلام خبر دستگیری تعدادی از لیدر‌های معاندان در سرپل ذهاب، گفت: طی رصد‌های شبانه روزی و چندماهه سربازان گمنام امام زمان (عج) شامل جامعه اطلاعاتی متشکل از پلیس اطلاعات امنیت، اداره اطلاعات، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سرپل ذهاب، افرادی را که در زمینه فراخوان‌های اعتراضی، تبلیغ و ترویج برای سلطنت طلبان فعالیت داشتند با اشراف چند ماهه بر روی آن‌ها دستگیر کردند.

وی اظهار کرد: افراد دستگیر شده که عاملان اصلی معاندان برای دعوت افراد به فراخوان‌های اعتراضی و تبلیغ برای سلطنت طلبان بودند با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شده و تعدادی هم احضار و مورد ارشاد قرار گرفتند.

فرماندار سرپل ذهاب با هشدار به عوامل فریب خورده و کسانی که قصد ناآرامی و آشوب کشاندن امنیت شهرستان سرپل ذهاب را دارند، بیان کرد: تمام تحرکات افراد تحت رصد جامعه اطلاعاتی شهرستان بوده و دستگاه‌های امنیتی با پشتوانه دستگاه قضایی با افرادی که قصد ایجاد اخلال در جامعه و امنیت را داشته باشند، برخورد خواهند کرد.

بابلی، از اهالی شهرستان خواست تا هرگونه گزارش و اخبار مردمی خود را با شماره تماس‌های ۱۱۰نیروی انتظامی، ۱۱۳ستاد خبری اداره اطلاعات و ۱۱۴ ستادخبری سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در میان بگذارند تا در کمترین زمان ممکن بررسی و پیگیری شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *