ترافیک سنگین در آزادراه‌های قزوین-رشت و کرج-قزوین

۲۳ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۵:۳۴
کد خبر: ۴۷۳۴۳۰۹
دسته بندی‌: اقتصاد ، عمومی
ترافیک سنگین در آزادراه‌های قزوین-رشت و کرج-قزوین
کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال گزارش شده است.

خبرگزاری میزان _ به گزارش وزارت راه‌وشهرسازی، امیر معصومی، کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور، توضیحاتی درباره وضعیت ترافیکی و جوی راه‌های کشور ارائه کرد و گفت: تردد وسایل نقلیه از محور چالوس و آزادراه تهران – شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است.

معصومی افزود: ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال حدفاصل امامزاده هاشم تا شاهاندشت و محدوده‌های وانا، بایجان و سه راهی چلاو، مسیر شمال به جنوب حدفاصل شاهاندشت تا گزنک، محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال حدفاصل رودهن تا دماوند و محدوده‌های فیروزکوه و پل سفید، آزادراه قزوین - رشت محدوده‌های کوهین، ملاعلی و لوشان و حدفاصل منجیل تا رودبار اعلام شده است.

آزادراه قزوین – رشت دارای بارش باران، محور چالوس دارای مه گرفتگی در ارتفاعات و سایر محور‌های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

به گفته معصومی، ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل مهرویلا تا گلدشت و زیاران تا زیباشهر، آزادراه تهران- ساوه محدوده پرندک  گزارش شده است.

وی همچنین آخرین وضعیت ترافیکی منتهی به شهر مشهد را بیان کرد و گفت: تردد روان در محور چناران – مشهد، محور باغچه - مشهد، محور تربت جام - مشهد  نیز گزارش شده است.

معصومی با اعلام آخرین وضعیت جوی تشریح کرد: بارش باران در برخی از محور‌های استان‌های اردبیل، گیلان و مازندران - وزش باد و گردوخاک در برخی از محور‌های استان سیستان و بلوچستان پیش بینی می‌شود.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور تصریح کرد: محدودیت تردد با تغییر مسیر محور قدیم مشهد - ملک آباد و بالعکس تا مورخ ۲۵ شهریورماه مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه مشهد – باغچه انجام می‌شود.

به گفته وی، محور قدیم خرم آباد - پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می‌شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *