تاکید استاندار تهران بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات آتی

14:48 - 22 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۴۲۲۱
دسته بندی: سیاست ، عمومی
تاکید استاندار تهران بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات آتی
استاندار تهران بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تاکید کرد و گفت: باید در مقابل نقشه‌های دشمن، طرح مناسب داشته باشیم.

خبرگزاری میزان - به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران، جلسه ستاد انتخابات استان تهران به ریاست علیرضا فخاری استاندار تهران و با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین میراشرفی رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان، معاونین، میران کل استانداری و حضور وبیناری فرمانداران برگزار شد. 

فخاری در این جلسه با اشاره به اهمیت انتخابات اظهار داشت: برگزاری انتخابات اهمیت مضاعفی دارد وباید نگاه ویژه به این موضوع داشته باشیم، همچنین مشارکت حداکثری در دستور کار قرار گیرد و در مقابل نقشه‌های دشمن، طرح مناسب داشته باشیم. 

وی با اشاره به برگزاری همزمان انتخابات مجلس و انتخابات خبرگان بر تعادل بخشی دو انتخابات تاکید کرد و افزود: ایجاد شور انتخاباتی مدنظر قرار گیرد و آمادگی لازم وجود داشته باشد، همچنین برش شهرستانی برای تامین امنیت انتخابات ارائه شود. 

استاندار تهران با اشاره به اهمیت موضوعات پشتیبانی انتخابات بیان کرد: حضور در میان مردم اهمیت دارد و باید رفع مشکلات مردم اولویت باشد؛ همچنین ارائه بولتن روزانه انتخاباتی مدنظر قرار گیرد. 

فخاری سپس گفت: برگزاری انتخابات سالم، پرشور، شفاف، بدون جانبداری و با امنیت روانی و اجتماعی سبب مشارکت حداکثری مردم می‌شود. 

وی به لزوم تعامل با حوزه نظارت تاکید کرد و افزود: با توجه به گستردگی انتخابات در تهران، باید نگاه ویژه داشته و کمیته فرعی برای تهران تشکیل شود تا میزان آمادگی‌ها افزایش یابد. 

گفتنی است در. این جلسه روسای کمیته‌ها به ارائه گزارش پرداختند و موضوعاتی همچون پوشش آنتن دهی در شهرستان‌ها، آموزش‌های مناسب برای ارتقا سطح افراد مرتبط با انتخابات؛ تهیه اطلس شعب انتخاباتی، تشکیل هیئت‌های اجرایی، تعامل با هیئت نظارت و ... تاکید شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *