جمال شورجه: سینماگران باید به کمک انقلاب بیایند

13:54 - 22 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۴۲۰۳
جمال شورجه: سینماگران باید به کمک انقلاب بیایند
کارگردان پیشکسوت کشورمان معتقد است سینما هرچه دارد از انقلاب دارد و حالا نوبت سینماگران و هنرمندان است که به کمک انقلاب بیایند و زیر بال و پر آن را بگیرند.

خبرگزاری میزان- عصر روز گذشته ۲۱ شهریورماه همزمان با روز ملی سینما مدیران سازمان سینمایی سوره از جمله حمیدرضا جعفریان رئیس سازمان سینمایی سوره، امیررضا مافی مدیر مرکز انیمیشن سوره، هادی فیروزمندی مدیر ارتباطات سازمان سینمایی سوره، با جمال شورجه نویسنده و کارگردان پیشکسوت سینما دیدار کردند.

در این دیدار احمد میرعلائی، حسین زندباف و محمدرضا حکیم‌پناه نیز حضور داشتند.

جمال شورجه در این دیدار ضمن تبریک روز ملی سینما به همه فعالان این حوزه در سخنانی کوتاه گفت: ما هرچه داریم از انقلاب داریم. سینما هم هرچه دارد از انقلاب اسلامی دارد. حالا نوبت سینماگران و هنرمندان است که زیر بال و پر انقلاب را بگیرند و به کمک آن بیایند.

وی ادامه داد: در حال حاضر جنگ بر سر فکر و هنر و فرهنگ است باید همگی لباس سربازی بپوشیم و به کمک رهبر معظم انقلاب که مرشد و مولای ما است، بیاییم.

این کارگردان پیشکسوت با بیان اینکه سینماگران او را رکوردار حضور در شورای پروانه ساخت و پروانه نمایش می‌دانند، اظهار کرد: یک زمانی هرچه فیلم رد می‌شد، می‌گفتند کار من بوده است در حالی که در تمام این مدت به اندازه وسع خود تلاش کردم کارم را درست انجام بدهم و سنگ‌اندازی نکنم.

شورجه در پایان صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: سازمان سینمایی حوزه هنری از گذشته تاکنون به ویژه در دوره جدید با ریل‌گذاری خوبی که کرده است، جهت فعالیت خود را مشخص کرده و اگر اینگونه پیش برود، موفق خواهد شد. ما نیز این نهاد را در جهت رسیدن به اهدافش کمک خواهیم کرد.

جمال شورجه: سینماگران باید به کمک انقلاب بیایند

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *