ترافیک سنگین در محور‌های چالوس و هراز

10:26 - 21 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۳۹۲۲
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
ترافیک سنگین در محور‌های چالوس و هراز
کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین در محور‌های چالوس و هراز خبر داد.

خبرگزاری میزان - به گزارش وزارت راه و شهرسازی، رضا روشنی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور، به تشریح وضعیت ترافیکی و جوی راه‌های کشور پرداخت و گفت: ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و آزادراه تهران - شمال مسیر (جنوب به شمال) محدوده تونل‌های شماره ۱۷ و ۱۸ گزارش شده است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده‌های آب اسک، گزنک، بایجان و سه راهی چلاو خبر داد و افزود: تردد روان در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) برقرار است و محور‌های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی گزارش شده‌اند.

روشنی درباره آخرین وضعیت ترافیکی سایر محور‌ها توضیح داد: ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج محدوده پل فردیس و محور کرج – قزوین حدفاصل مهرویلا تا پل حصارک گزارش شده است.

وی افزود: محور شهریار - تهران در برخی از مقاطع نیز ترافیک سنگین دارد.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور اظهار کرد: بارش باران در برخی از محور‌های استان اردبیل و وزش باد و گردوخاک در برخی از محور‌های استان سیستان و بلوچستان گزارش شده است.

روشنی گفت: محور قدیم مشهد - ملک آباد و بالعکس تا مورخ ۲۵ شهریورماه مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه مشهد – باغچه انجام می‌شود. همچنین محور قدیم خرم‌آباد - پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم‌آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می‌شود.

وی محور مسدود غیر شریانی را گیلانغرب – سومار اعلام کرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *