تأمین تجهیزات ۴۰۰ جایگاه سوخت‌گیری CNG توسط وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح

12:37 - 20 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۳۷۸۴
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
تأمین تجهیزات ۴۰۰ جایگاه سوخت‌گیری CNG توسط وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح
با حضور مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، موافقت‌نامه همکاری ساخت و تجهیز ۴۰۰ جایگاه سوخت CNG کشور توسط وزارت دفاع به امضای طرفین رسید.

خبرگزاری میزان - به گزارش دفاع‌پرس، با حضور امیر سرتیپ دوم «افشین خواجه‌فرد» مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح و «جلیل سالاری» مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، موافقت‌نامه همکاری ساخت و تجهیز ۴۰۰ جایگاه سوخت CNG کشور توسط وزارت دفاع به امضای طرفین رسید.

بر اساس این موافقت‌نامه قرار است با استفاده از ظرفیت و توانمندی‌های دانشی و فناورانه شرکت صنایع هواپیما‌های ایران (هسا) و بخش خصوصی، پس از تصویب منابع لازم در شورای اقتصاد، ۴۰۰ جایگاه سوخت CNG در نقاط مختلف کشور تجهیز و در اختیار هموطنان قرار گیرد.

صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح پیش از نیز گام‌های بزرگی را در راستای به خدمت‌گیری فناوری‌های صنعت هوایی جهت رفع گلوگاه‌های صنعتی کشور در حوزه نفت و گاز، اعم از ساخت و تجهیز ۸۵۰ جایگاه سوخت‌گیری CNG، طراحی و ساخت شبیه‌ساز‌های کنترل فوران حفاری چاه‌های نفت و انواع پمپ‌ها و سامانه‌های گلوگاهی برداشته است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *