ماجراجویی «لونی تونز» در شبکه پنج

10:16 - 20 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۳۷۳۱
ماجراجویی «لونی تونز» در شبکه پنج
مجموعه پویانمایی «لونی تونز» با گویندگی ۶ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل سیما دوبله شد.

خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سیما؛ این مجموعه پویانمایی در گونه ماجراجویی محصول آمریکا و اسپانیا در سال ۲۰۲۲ قرار است از شبکه پنج سیما پخش شود.
مدیر دوبله این سینمایی افشین زی نوری است. ناهید امیریان، فاطمه برزویی، داود شعبانی نصر، اردشیر منظم، علی همت مومیوند و افشین زی نوری صداپیشه‌های این اثر بوده‌اند.

در این انیمیشن بانی خرگوشه، دافی داک، پورکی پیگ و بسیاری دیگر از شخصیت‌های کلاسیک لونی تونز با الهام از داستان کلاسیکشان، ماجرا‌های جدیدی دارند.

مجموعه انیمیشن جدید «لونی تونز» تلاش دارد تا شخصیت‌های قدیمی و آشنای این مجموعه کارتون‌ها را احیا کند. مجموعه کیفیت بصری خوبی دارد و مخاطب آن بزرگسالان و کودکان با هم هستند. ایده‌های داستانی ساده و قابل فهم‌اند. شخصیت‌پردازی‌ها خوب و ملموس است. نکته‌ی مثبت دیگر، شور و انگیزه زیادی است که فضای مجموعه انیمیشن را در بر گرفته است و شوخی ها، بیننده را از رخوت در می‌آورد و سرگرم کننده است. توازن و تعادلی که میان شخصیت‌های خنگ و ابله با شخصیت‌های باهوش و زرنگ وجود دارد، کلید جذابیت مجموعه است.

حال و هوای کلاسیک انیمیشن، به خوبی حفظ شده است. در کل مجموعه هنوز یک سر و گردن بالاتر از مجموعه‌های انیمیشن امروزی می‌ایستد و بازمانده دوره‌ای طلایی از شخصیت پردازی کارتونی است. این مجموعه برنده ۲ و نامزد ۷ جایزه از جشنواره‌های معتبری مانند امی خانواده‌ها و کودکان و جوایز آنی شده است.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه‌ی پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روند‌های ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی پنج، برای مخاطبان پخش شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *