هروی: ترکیب تیم ملی کاراته در قهرمانی جهان پس از بازی‌های آسیایی اعلام می‌شود

17:45 - 19 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۳۶۶۵
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
هروی: ترکیب تیم ملی کاراته در قهرمانی جهان پس از بازی‌های آسیایی اعلام می‌شود
سرمربی تیم ملی کاراته مردان ایران گفت: ثبت نام برخی ورزشکاران برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۳ از چند روز دیگر آغاز می‌شود، اما این به منزله حضور قطعی آن‌ها در مسابقات قهرمانی جهان نیست.

خبرگزاری میزان - سیدشهرام هروی در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون کاراته اظهار داشت: تیم ملی کاراته تمرینات منظم خود را به منظور حضور قدرتمند در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو پشت سر می‌گذارد. تمام تلاش ما این است که در فرصت باقیمانده بازیکنان به شرایط ایده‌آل فنی برسند و روز مسابقه در اوج آمادگی باشند.

وی افزود: کاراته همیشه جزو رشته‌های موفق در بازی‌های آسیایی بوده، امیدواریم این دوره نیز همین گونه شود و بتوانیم مدال‌های خوش رنگی برای کاروان ورزشی ایران به ارمغان بیاوریم. هر چند ورزش قابل پیش‌بینی نیست، اما به موفقیت تیم ملی در هانگژو بسیار امیدوار هستم.

هروی ادامه داد: بلافاصله پس از برگزاری بازی‌های آسیایی هانگژو آماده حضور در مسابقات قهرمانی جهان به میزبانی بوداپست می‌شویم. با توجه به اینکه فاصله زمانی این دو رویداد خیلی کم است، ثبت نام برخی ورزشکاران از چند روز دیگر آغاز می‌شود، اما این به منزله حضور قطعی آن‌ها در مسابقات قهرمانی جهان نیست، زیرا ترکیب نهایی تیم ملی کاراته ایران در مسابقات قهرمانی جهان پس از بازی‌های آسیایی هانگژو و بررسی عملکرد ملی‌پوشان در این رویداد مشخص خواهد شد.

سرمربی تیم ملی کاراته کشورمان در پایان یادآور شد: رقابت در مسابقات قهرمانی جهان همیشه سخت و دشوار است و باید با تمام قوا در این رقابت‌ها حاضر شویم. تمام هم و غم ما این است که در بخش تیمی و انفرادی عملکرد مناسبی مثل سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ داشته باشیم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *