هاشمی: برای اعزام ژیمناستیک یک سال دغدغه داشتیم/ سوارکاری به بازی‌های آسیایی اعزام می‌شود

13:15 - 19 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۳۶۰۴
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
هاشمی: برای اعزام ژیمناستیک یک سال دغدغه داشتیم/ سوارکاری به بازی‌های آسیایی اعزام می‌شود
دبیر کل کمیته ملی المپیک گفت: به فدراسیون‌ها برای خرید تجهیزات ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان پرداخت کردیم.

خبرگزاری میزان - سید مناف هاشمی در جریان بزدید از اردوی تیم ملی ژیمناستیک اعزامی به بازی‌های آسیایی، اظهار داشت: تنها رشته‌ای که یک سال برایش دغدغه داشتیم ژیمناستیک بود. با اینکه می‌دانستیم مدال می‌گیرد هیچ کاری نتوانستیم انجام بدهیم. ولی شما نگران مشکلات و مسائل نباشد و ما آن را حل می‌کنیم. شما تمرکز خود را روی مسابقات بگذارید. از اینچه درگاهی تشکر می‌کنم، چون با دلسوزی به مسئله ورود کرد. شما نگران مشکلات نباشید و ما کاری می‌کنیم که ورزشکار آسیب نبیند. هر عزیزی در جایگاه مدیریتی قرار بگیرد برای ما مسئولان فرقی ندارد، ولی باید مسائل کلان را حل کنیم. انشاالله بهترین مدال‌ها را در هانگژو کسب خواهید کرد.

دبیرکل کمیته ملی المپیک در واکنش به این که آیا امکان اضافه شدن یک نفر دیگر در ژیمناستیک وجود دارد؟ پاسخ داد: جلسه ثبت نهایی کاروان تمام شده است و سه نفر از همکاران ما جلسه داشتند. تغییراتی را در آخرین جلسه هیئت اجرایی داشتیم یک نفر بدمینتون، یک نفر تیروکمان و یک نفر تنیس اضافه شدند. سوارکاری در آخرین جلسه هیئت اجرایی تایید شد و در لیست هانگژو خواهد بود. برای یک نفر ژیمناستیک تلاش می‌کنیم، چون لیست بسته شده است کار سخت است، اما تلاش می‌کنیم اگر اتفاق بیفتد تیمی هم شرکت کنند.

وی تصریح کرد: کاروان آماده است و مراسم بدرقه و تجلیل خوبی با حضور رئیس جمهور خواهیم داشت. کاروان ایران با انگیزه خوب راهی بازی‌های آسیایی می‌شود. به فدراسیون‌ها برای خرید تجهیزات ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان پرداخت کردیم. بودجه را تا جایی شد پرداخت کردیم. امکانات ژیمناستیک فرسوده است و بعد از بازی‌های آسیایی باید فکری کنیم و یک ست کامل با کمک وزارت ورزش تهیه کنیم. در شش ماهه دوم خودمان را برای تامین تجهیزات و کسب سهمیه المپیک آماده می‌کنیم.

هاشمی در پایان در مورد تعداد نهایی کاروان ایران در هانگژو گفت: تعداد نهایی کاروان ایران بین ۵۲۲ تا ۵۲۳ نفر است. تغییرات لحظه‌ای است و کل کاروان احتمالا زیر ۵۳۰ نفر است. خوشحالیم کاروان را با بستر کیفی اعزام می‌کنیم نه ۱۰۰ درصد کیفی.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *