هاشمی: انتظار مدال زیاد از اسکیت نداریم/ فدراسیون‌ها ۹۰ درصد بودجه خود را دریافت می‌کنند

11:01 - 19 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۳۵۷۶
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
هاشمی: انتظار مدال زیاد از اسکیت نداریم/ فدراسیون‌ها ۹۰ درصد بودجه خود را دریافت می‌کنند
دبیرکل کیمته ملی المپیک گفت: ملاک معتبری نسبت به شرایط اسکیت ایران و رقبای آسیایی و اروپایی در دو سال اخیر نداریم.

خبرگزاری میزان - سیدمناف هاشمی، دبیرکل کمیته ملی المپیک در بازدید از اردوی تیم ملی اسکیت اعزامی به بازی‌های آسیایی، اظهار داشت: سنجش و ملاک معتبری در دو سال اخیر نسبت به شرایط اسکیت خودمان و کشور‌های منطقه، آسیا و اروپا نداشتیم. البته به صورت موردی اتفاقاتی افتاد، اما به صورت تیمی و انفرادی نتایجی را برای مقایسه نداریم.

دبیرکل کمیته ملی المپیک افزود: مثل برخی رشته‌ها انتظار مدال زیاد و متفاوت از اسکیت نداریم، اما شروع خوبی است تا خودتان را نشان دهید و وزارت و کمیته و هیات اجرایی در کنار شماست. اتفاق خوبی است که در رشته‌های جدید مدال بگیریم و نباید مدال‌آوری مختص به چند رشته خاص باشد. ما همه امکانات را داریم یا می‌توانیم فراهم کنیم و اگر ضعف‌ها بر طرف شود، استعداد‌ها و پتانسیل‌های خوبی در فدراسیون‌ها داریم.

وی خاطرنشان کرد: حل مشکلات کار بسیار راحتی برای رئیس فدراسیون است. کسی که رئیس فدراسیون می‌شود باید بتواند تمام اقدامات را انجام دهد. می‌دانم هنرجو هم کار‌های زیادی انجام داده و ما هم حمایت می‌کنیم. شما اگر مدال بیاورید اسپانسر‌ها به سمت شما حرکت می‌کنند.

هاشمی در پایان تاکید کرد: شما با یک جمعیت خوب در دو ماده اعزام می‌شوید. بخشی از کمک مالی قبلا پرداخت و بخشی امروز پرداخت می‌شود و فدراسیون‌ها ۹۰ درصد بودجه خود را دریافت می‌کنند. ۲۰ میلیون هم حقوق به ورزشکاران اعزامی پرداخت می‌شود. پاداش‌های پای سکو نیز در نظر گرفته شده است. اطلاع دارم که شهرداری و استان‌ها نیز پاداش‌هایی دارند. از نظر تجهیزات، کمکی امروز به فدراسیون پرداخت کردیم و می‌توانند تجهیزات را تامین کنند اگر کافی نبود می‌توانند از بودجه‌ای که دادیم استفاده کنند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *