وزیر دفاع:

وزارت دفاع به دنبال انتقال دانش و تجربیات خود به بخش‌های دیگر کشور است

10:54 - 19 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۳۵۷۵
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
وزارت دفاع به دنبال انتقال دانش و تجربیات خود به بخش‌های دیگر کشور است
وزیر دفاع گفت: ساخت تراموا می‌تواند مزیت‌های زیادی برای مردم تهران از جمله افزایش سرعت نقل و انتقال، کاهش ترافیک و کاهش آلودگی هوا داشته باشد.

خبرگزاری میزان - به گزارش وزارت دفاع، امیر سرتیپ آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح در آیین امضای تفاهم نامه همکاری با شهرداری طی سخنانی با اشاره به راهبرد‌های کلان دولت سیزدهم در همکاری علمی با دستگاه‌های مختلف گفت: وزارت دفاع در راستای اجرایی شدن سیاست‌های دولت به دنبال انتقال دانش و تجربیات خود به بخش‌های دیگر در کشور است و در این مسیر بیش از هر نهاد دیگری بهره‌مند از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشگاه هستیم. 

وزیر دفاع افزود: مطابق مفاد تفاهم‌نامه‌ای که امروز به امضا می‌رسد، بناست دو دستگاه در زمینه‌های مختلفی، چون فنی مهندسی و ترابری همکاری مشترک داشته‌باشند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح ادامه داد: ساخت تراموا می‌تواند مزیت‌های زیادی برای مردم تهران از جمله افزایش سرعت نقل و انتقال، کاهش ترافیک، کاهش آلودگی هوا و… را به همراه داشته باشد و قطعا این مسیر را استمرار خواهیم داد و کار‌های دیگری را نیز در راستای خدمت به مردم با شهرداری تهران پیش خواهیم برد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *