کشتی فرنگی جام آکسیونوف| صعود ۳ نماینده ایران به فینال/ ۴ ورزشکار راهی رده‌بندی شدند

17:01 - 18 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۳۵۰۰
کشتی فرنگی جام آکسیونوف| صعود ۳ نماینده ایران به فینال/ ۴ ورزشکار راهی رده‌بندی شدند
۳ نماینده ایران به دیدار فینال و ۴ نماینده راهی دیدار رده بندی رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی جام آکسیونوف شدند.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی جام آکسیونوف از صبح امروز شنبه در شهر نووسیبرگ کشور روسیه در حال برگزاری است که ۳ نماینده کشورمان به دیدار فینال راه یافتند و ۴ نماینده راهی دیدار رده بندی شدند.

۸ نماینده کشورمان در این مسابقات به میدان رفتند که در پایان رقابت‌های روز نخست، امیر عبدی در وزن ۷۲ کیلوگرم: علی اسکو در وزن ۷۷ کیلوگرم، محمد ناقوسی در وزن ۸۲ کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند و عارف محمدی در وزن ۶۳ کیلوگرم، علیرضا ارقش در وزن ۷۷ کیلوگرم، سعید کریمی زاده و امیررضا مرادیان در وزن ۸۷ کیلوگرم راهی دیدار رده بندی شدند.

*نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم مهدی احدی در دور نخست با نتیجه ۶ بر صفر حریف روس خود را مغلوب کرد. وی در دور دوم به به دلیل مصدومیت مقابل حریف خود مغلوب شد و به مسابقات ادامه نداد.
در وزن ۶۳ کیلوگرم عارف محمدی در دور‌های اول و دوم با نتایج ۲ بر صفر و ۶ بر ۵ مقابل کشتی گیرانی از روسیه به برتری دست یافت. وی در دور سوم و در مرحله نیمه نهایی مغلوب حریف قزاقستانی شد و راهی دیدار رده بندی شد.

در وزن ۷۲ کیلوگرم امیر عبدی در دور اول با ضربه فنی نماینده بلاروس را مغلوب کرد. وی در دور دوم ۸ بر صفر حریف روس خود را شکست داد. وی در دور سوم و مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۸ بر ۶ دیگر کشتی گیر روسیه‌ای را از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت.

در وزن ۷۷ کیلوگرم علی اسکو در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر حریفی از روسیه را شکست داد. وی در دور بعد با نتیجه ۵ بر ۳ مقابل دیگر حریف روسیه‌ای به پیروزی رسید. درهمین وزن علیرضا ارقش پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل کشتی گیری از روسیه با نتیجه ۱۱ بر ۸ پیروز شد. دو نماینده کشورمان در دیدار نیمه نهایی مقابل هم قرار گرفتند که علی اسکو با نتیجه ۲ بر ۱ مقابل ارقش به پیروزی دست یافت و به دیدار فینال رفت. علیرضا ارقش نیز راهی دیدار رده بندی شد.

در وزن ۸۲ کیلوگرم محمد ناقوسی در دور اول با نتیجه ۱۳ بر ۵ نماینده روسیه را از پیش رو برداشت. وی در دور دوم با نتیجه ۶ بر ۲ مقابل دیگر حریف روس به پیروزی رسید و در مرحله نیمه نهایی نیز از سد دیگر حریف روس گذشت و به دیدار فینال راه یافت.

در وزن ۸۷ کیلوگرم سعید کریمی زاده در دور اول با نتیجه ۶ بر ۳ نماینده قزاقستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه ۳ بر ۳ از سد حریف روس خود گذشت. وی در دیدار نیمه نهایی با نتیجه ۸ بر صفر مغلوب دیگر حریف روس شد و به دیدار رده بندی رفت. امیررضا مرادیان دیگر نماینده کشورمان در دور اول با نتیجه ۸ بر صفر حریف قزاقستانی را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه ۳ بر ۲ نماینده کشور روسیه را شکست داد. وی در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۸ بر صفر مغلوب دیگر کشتی گیر روسیه‌ای شد و به دیدار رده بندی رفت.

مسابقات رده بندی و فینال، فردا (یکشنبه) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *