«علم شگفت انگیز» مخاطبان را به شبکه امید فرامی‌خواند

15:01 - 18 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۳۴۸۵
«علم شگفت انگیز» مخاطبان را به شبکه امید فرامی‌خواند
مستند «علم شگفت انگیز» با گویندگی ۵ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل سیما دوبله شد.

خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ این مستند در گونه مستند علمی و آموزشی محصول آمریکا در سال ۲۰۲۲ قرار است از شبکه امید سیما پخش شود.

مدیر دوبله این مستند بهروز علی محمدی است. رضا آفتابی، ابوالفضل شاه بهرامی، نسرین کوچک خانی، نازنین یاری و بهروز علی محمدی صداپیشه‌های این مستند علمی بوده اند.
این مستند یک مجموعه تلویزیونی علمی است که در هر قسمت ۵ آزمایش علمی با حضور متخصصین آن رشته انجام می‌گیرد.

یک مجموعه‌ی علمی و آموزشی که نکات زیادی را در رشته‌ها و زمینه‌های مختلفی علمی برای مخاطب نوجوان بازگو می‌کند و آزمایش‌هایی ساده و کاربردی و جذاب نیز در آن انجام می‌شود و در عین حال سازندگان موفق شده اند که اطلاعات را به روش‌هایی جذاب به مخاطب منتقل کنند طوری که مخاطب را خسته نکند. برنامه در واقع ترکیبی ایدئال از آموزشی و سرگرمی است.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه‌ی پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روند‌های ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی امید، برای مخاطبان پخش شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *