اراذل و اوباش شمال تهران در دام پلیس افتادند

14:51 - 18 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۳۴۸۲
اراذل و اوباش شمال تهران در دام پلیس افتادند
معاون اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری عامل اصلی ضرب و جرح عمدی احدی از شهروندان در حوالی میدان اختیاریه خبر داد.

خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرگرد محمد زیدی گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد درگیری با سلاح سرد و ایجاد رعب و وحشت توسط ۳ تن از اراذل و اوباش و ایجاد ضرب و جرح عمدی یکی از شهروندان در میدان اختیاریه تهران بلافاصله بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کارماموران این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با اشراف اطلاعاتی و اقدامات پلیسی و فنی موفق به شناسایی مخفیگاه یکی از متهمان در حوالی میدان اختیاریه شهر تهران شدند.

سرگرد زیدی ادامه داد: ماموران در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم شناسایی شده را که قصد متواری شدن داشت دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

این مقام انتظامی در ادامه خاطر نشان کرد: این اراذل و اوباش دارای سوابق متعددی از جمله نزاع و درگیری، عربده کشی، ایجاد رعب و وحشت و اخلال در نظم و امنیت عمومی هستند که پس از معرفی به مرجع قضائی روانه زندان شد.

معاون اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران با اشاره به اینکه تحقیقات جهت دستگیری سایر همدستان این نزاع در دستور کار ماموران پایگاه سوم سازمان اطلاعات پلیس تهران قرار دارد، خاطر نشان کرد: پلیس در برقراری نظم و امنیت اجتماعی و ایجاد احساس امنیت و آرامش در بین شهروندان، با مخلان نظم و امنیت به طور قاطع برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *