نهمین نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی «ایران‌نوشت» برگزار می‌شود

12:19 - 18 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۳۴۳۸
نهمین نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی «ایران‌نوشت» برگزار می‌شود
نهمین نمایشگاه «ایران‌نوشت» به همت مجمع نوشت‌افزار ایرانی اسلامی و مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

خبرگزاری میزان- طبق اعلام روابط عمومی نهمین نمایشگاه «ایران نوشت،  محمد یقینی مدیرعامل مجمع فعالین نوشت‌افزار ایرانی اسلامی با اعلام این که نهمین نمایشگاه «ایران نوشت» از نوزدهم شهریورماه آغاز به کار می‌کند، گفت: نمایشگاه امسال با حضور بیش از ۲۰۰ تولیدکننده از سراسر کشور برگزار خواهد شد.

وی افزود: رونمایی از محصولات نوشت‌افزار منقوش به تصاویر شهید مدافع حرم مصطفی صدرزاده از ویژه‌برنامه‌های افتتاحیه این نمایشگاه است که با حضور مسئولین و مدیران فرهنگی کشور برگزار می‌شود.

یقینی با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های «ایران نوشت» عرضه تولیدات ایرانی اسلامی منحصربه‌فرد است، اظهار کرد: نمایشگاه‌های نوشت‌افزار ایرانی، امسال به صورت هم‌زمان در شهر‌های مشهد، شیراز، اصفهان، قم، یزد، تبریز و اهواز برگزار می‌شود.

نهمین نمایشگاه «ایران‌نوشت» به همت مجمع نوشت‌افزار ایرانی اسلامی و مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از نوزدهم شهریورماه تا دوم مهرماه از ساعت ۱۰ تا ۲۲ در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب برگزار خواهد شد.

مجمع نوشت‌افزار ایرانی اسلامی از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز کرده است و در حال حاضر به عنوان یکی از مهم‌ترین و اثرگذارترین تشکل‌های فرهنگی حوزه کودک و نوجوان شناخته می‌شود.

 انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *