نشست استانی اقتصاد مقاومتی برگزار شد

۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵:۰۹
کد خبر: ۴۷۳۳۴۳
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
نشست استانی اقتصاد مقاومتی برگزار شدبه گزارش گروه حقوقی و قضایی ، به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان تهران، نشست استانی اقتصاد مقاومتی با حضور اعضاء و به ریاست غلامحسین اسماعیلی در محل سالن کنفرانس حوزه ریاست کل واقع در مجتمع قضایی امام خمینی (ره) برگزار شد.

در این نشست رئیس کل دادگستری استان تهران گزارشی از بازدید اخیر خود و تنی چند از معاونین، از شهرک صنعتی شمس آباد بویژه نتایج حاصل از نشست صمیمی با مدیران واحد‌های مختلف به جمع حاضر ارائه نمود و مقرر گردید در حد مقدورات قانونی برای رفع مشکلات مطروحه در این شهرک، تلاش‌های جدی صورت گیرد.
 
اسماعیلی در ادامه سخنان خود به لزوم صرفه جوئی در هزینه‌های جاری تاکید کرد و اظهار داشت: در این زمینه آیین نامه‌های مربوطه ابلاغ شده و لذا لازم است در خصوص خرید تجهیزات اداری در بعد درون سازمانی با اولویت کالای ایرانی و در بعد برون سازمانی نیز با حمایت از تولید و شکوفا نمودن صنعت در اشکال مختلف آن با محوریت سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، گام‌های موثری برداشته شود.

در ادامه جلسه، نجفی معاون اول دادستان تهران و صادق پور، مدیر کل بازرسی استان به ارائه گزارشی از پرونده‌های مهم اقتصادی و نیز پیگیری مصوبات نشست قبل پرداختند و حسب مورد مباحث کارشناسی نیز مطرح گردید.
 
در پایان تعدادی از حاضرین در جلسه نقطه نظرات خود را پیرامون مسائل مطروحه بیان نمودند.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *