گفت‌وگو|

بازداشت ۴ نفر در شهرستان بندرگز به اتهام جعل اوراق قضایی و کارچاق‌کنی

10:24 - 18 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۳۳۸۹
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
بازداشت ۴ نفر در شهرستان بندرگز به اتهام جعل اوراق قضایی و کارچاق‌کنی
رئیس کل دادگستری گلستان با اشاره به بازداشت ۳ مرد و یک زن در شهرستان بندرگز گفت: این افراد با ادعای ارتباط با مسئولان قضایی این شهر، اوراق قضایی را جعل و کارچاق‌کنی می‌کردند.

حیدر آسیابی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به بازداشت ۳ مرد و یک زن در شهرستان بندرگز که با ادعای ارتباط با مسئولان قضایی این شهر، اوراق قضایی را جعل و کارچاق کنی می‌کردند، اظهار کرد: ۲ نفر از این متهمان زن و شوهر هستند و هنگامی که با جعل نامه دادستان این شهرستان قصد رفع مسدودی یک حساب بانکی را داشتند، بازداشت شدند.

رئیس کل دادگستری گلستان افزود: این زوج از چند ماه پیش به‌‎منظور شناسایی همدستان آنان، در تور اطلاعاتی کارکنان حفاظت و اطلاعات استان قرار داشتند که در نتیجه این پایش علاوه بر این دو نفر، یک جاعل و یک کارمند بانک هم دستگیر شدند.

آسیابی گفت: این زن و شوهر مدعی ارتباط و آشنایی با برخی مقام‌های قضایی بودند و با این ترفند کارچاق کنی می‌کردند و مردم را فریب می‌دادند.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: پرونده قضایی این افراد تشکیل شده و در مرحله تحقیقات است. بررسی‌ها و تحقیقات نشان داد این افراد هیچ ارتباط یا آشنایی با مقامات قضایی شهرستان ندارند.

شماره ۱۵۸۰ حفاظت و اطلاعات دادگستری گلستان در طول شبانه روز، گزارش‌های مردم درباره کارچاق کن‌ها و متخلفان در حوزه‌های قضایی و دستگاه‌های تابعه قوه قضاییه در استان را ثبت و ضبط می‌کند.

بیشتر بخوانید: 

یکی از شهرداران سابق اشتهارد به اتهام دریافت رشوه و پولشویی بازداشت شد

انتهای پیام/ 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *