تورنمنت بین‌المللی بوکس گروزنی| شکست موسوی و شریفی با ناداوری

21:52 - 17 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۳۳۶۰
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
تورنمنت بین‌المللی بوکس گروزنی| شکست موسوی و شریفی با ناداوری
ناداوری واضح در مبارزات شاهین موسوی و طوفان شریفی موجب شد تا این دو بوکسور کشورمان از رسیدن به فینال تورنمنت گروزنی بازمانده و با کسب مدال برنز به کار خود پایان دهند.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون بوکس؛ رقابت‌های بین‌المللی گروزنی از روز سه‌شنبه با حضور ۱۴۰ بوکسور از کشور‌های صاحب سبکی، چون روسیه، ازبکستان، قزاقستان، بلاروس، ارمنستان، ترکیه، قرقیزستان و ... آغاز شده و پنج روز ادامه خواهد داشت.

اشکان رضایی، مسلم مقصودی، شاهین موسوی، سالار رادمرد، سیدعلی سیدصدری و طوفان شریفی؛ بوکسور‌های اعزامی کشورمان به این مسابقات بودند. حسین نهرودی و فروتن گل‌آرا نیز این نفرات را هدایت کردند.

پنجشنبه شب مبارزات مرحله نیمه‌نهایی برگزار شد و سیدشاهین موسوی در وزن ۸۰ کیلوگرم به مصاف "منصور ترمولائف" روس رفت و در حالیکه در هر سه راند از حریف برتر بود با رأی عجیب داوران بازنده شد تا از صعود به فینال بازمانده و صاحب مدال برنز شود.

شاهین پیش از این در دور نخست استراحت داشت و سپس برابر "آکیم‌بایف" از قزاقستان ایستاد و در هر سه راند برتری کاملی بر حریف داشت و برنده شد.

سپس، طوفان شریفی در نیمه‌نهایی وزن ۹۲ کیلوگرم روی رینگ رفت و مقابل "پرویز کریموف" از تاجیکستان رفت و او نیز که در هر سه راند با ضربات سنگین خود، حریف را سردرگم کرده بود، با رأی ناباورانه داوران بازنده اعلام شد.

شریفی برای رسیدن به نیمه‌نهایی، پس از استراحت در دور نخست مقابل "دوکیوف" از روسیه پیروز شد.

قضاوت‌های این تورنمنت به حدی ضعیف بود که اعتراض بسیاری از مربیان و سرپرستان تیم‌ها را به همراه داشت.

با این اوصاف تیم اعزامی کشورمان با ۲ مدال برنز شاهین موسوی و طوفان شریفی به کار خود در مسابقات فوق پایان داد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *