نفرات برتر ۳ وزن مسابقات انتخابی کشتی آزاد زیر ۲۳ سال مشخص شدند

12:46 - 17 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۳۳۱۱
نفرات برتر ۳ وزن مسابقات انتخابی کشتی آزاد زیر ۲۳ سال مشخص شدند
مسابقات انتخابی برای مشخص شدن ملی‌پوشان اوزان ۶۱، ۷۴ و ۷۹ کیلوگرم رقابت‌های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان برگزار شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات انتخابی برای مشخص شدن ملی‌پوشان اوزان ۶۱، ۷۴ و ۷۹ کیلوگرم رقابت‌های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان (سال ۲۰۲۳) از صبح امروز جمعه در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار شد.

در وزن ۷۹ کیلوگرم سبحان یاری در نخستین کشتی با نتیجه ۴ بر صفر مقابل عبداله شیخ اعظمی به پیروزی دست یافت. وی در دومین دیدار نیز با نتیجه ۱ بر ۱ به پیروزی رسید تا فرد منتخب این وزن معرفی شود.

در وزن ۶۱ کیلوگرم که شهداد خسروی با نتیجه ۷ بر ۴ یاسین رضایی را مغلوب کرد. علی قلی زادگان با نتیجه ۹ بر ۲ مقابل علی خرمدل به پیروزی رسید. شهداد خسروی در مبارزه دوم خود با نتیجه ۷ بر ۱ علی قلی زادگان را از پیش رو برداشت تا بعنوان فرد برتر این وزن شناخته شود.

در وزن ۷۴ کیلوگرم حسین محمدآقایی با نتیجه ۶ بر ۴ عرفان الهی را مغلوب کرد. دیدار پایانی این وزن بین محمدآقایی و محمدصاق فیروزپور برگزار شد و در نهایت فیروزپور با نتیجه ۵ بر صفر به برتری دست یافت و نفر منتخب این وزن شناخته شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *