تنیس روی میز قهرمانی آسیا| پایان بدون مدال تیم ایران با حذف نوروزی و نوشاد عالمیان

11:43 - 17 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۳۳۰۲
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
تنیس روی میز قهرمانی آسیا| پایان بدون مدال تیم ایران با حذف نوروزی و نوشاد عالمیان
نوشاد عالمیان با شکست مقابل فان ژن دونگ از چین، مرد شماره یک تنیس روی میز جهان راهیابی به جمع ۸ بازیکن برتر بازماند.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز، در مرحله یک هشتم پایانی مسابقات انفرادی قهرمانی آسیا، نوشاد عالمیان دارنده رنکینگ ۴۷ دنیا در مصاف با فان ژن دونگ مرد شماره یک تنیس روی میز دنیا از چین با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد و از راهیابی به جمع ۸ بازیکن برتر قاره کهن بازماند.

عالمیان در گیم نخست با نتیجه ۱۱ بر ۴ نتیجه را واگذار کرد. گیم دوم این بازی با حساب ۱۱ بر ۶ به سود قهرمان دو دوره‌ی اخیر قهرمانی جهان پایان یافت و در گیم سوم فان ژن دونگ چینی با نتیجه ۱۱ بر ۷ به برتری دست یافت تا در مجموع با حساب ۳ بر صفر پیروز این مسابقه شود.

همچنین افشین نوروزی کاپیتان تیم ملی تنیس روی میز کشورمان در مقابل چوآنگ چی یوآن از چین تایپه دارنده رنکینگ ۲۶ دنیا شکست خورد و از راهیابی به جمع ۸ بازیکن برتر بازماند.

نوروزی که با حذف هاریموتوی ژاپنی نفر چهارم دنیا، شگفتی ساز مسابقات قهرمانی آسیا لقب گرفت، در مصاف با حریف عنوان دار چین تایپه‌ای با نتیجه ۳ بر ۱ شکست خورد و از راهیابی به مرحله یک چهارم نهایی بازماند.

کاپیتان تیم ملی کشورمان در گیم نخست با نتیجه ۱۱ بر ۲ بازی را به حریف چین تایپه‌ای واگذار کرد. در گیم دوم نوروزی توانست ۱۱ بر ۶ به برتری دست پیدا کند. در گیم سوم این بازی در حالی که نوروزی از حریف خود پیش بود با حساب ۱۱ بر ۸ نتیجه را به حریف عنوان دار خود واگذار کرد. در گیم چهارم این بازی نیز ملی پوش پینگ پنگ کشورمان نتوانست کاری از پیش ببرد و در مقابل نفر ۲۶ پینگ پنگ دنیا با حساب ۱۱ بر ۶ بازی را واگذار کرد تا در مجموع با نتیجه ۳ بر ۱ از دور رقابت‌ها کنار رود.

با شکست نوروزی مقابل حریف چین تایپه‌ای پرونده‌ی ملی پوشان تنیس روی میز کشورمان در مسابقات بزرگسالان قهرمانی آسیا بسته شد.

بیست و ششمین دوره مسابقات تنیس روی میز قهرمانی آسیا از ۱۲ تا ۲۰ شهریور ماه در کره جنوبی در جریان است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *